Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kimlerle Oynamak Isterdiniz?

Fatih Birinci

Kiminle oynamak isterdiniz?  

70 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Selamlar. Eski büyük oyuncular yok fakat anket formunun izin verdiği kadar (12) oyuncuyu Ocak 2010 ITTF sıralamasından seçip seçeneklere koydum. Eğer bunlardan sadece birisiyle tek bir maç yapma şansı verilseydi, siz hangisiyle oynamak isterdiniz?

Tabii yenilgi kaçınılmaz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. Eski büyük oyuncular yok fakat anket formunun izin verdiği kadar (12) oyuncuyu Ocak 2010 ITTF sıralamasından seçip seçeneklere koydum. Eğer bunlardan sadece birisiyle tek bir maç yapma şansı verilseydi, siz hangisiyle oynamak isterdiniz?

Tabii yenilgi kaçınılmaz :)

Koji Matsushita

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1- kalinikos kreanga

2- Wang hao

3- Ruwen Filus ya da philip Floritz ( bu arada philip ile bu yaz antalyadız :))

4- Joo

5-Ongun abi

6-Li ching ( adam servis atmadan önce rakibin gözlerinini içine bakıo , not: gencaya bunu çok yaptı :)

7- Tabii kide Jan Ove WALDNER :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

söylemedin işte, demekki şansın varmış...

İstanbul'da... Ayrıca bu sene avrupa şampiyonası içinde İstanbul'a gelecek. Bu da demekki alman milli takım formalarım ve metro logolu eşofmanlarımın geleceği demektir :tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ai Fukuhara oyanmak isterdim

küçüklük videolarında sayı kaybedince ağlıyordu espiri bir yana timo boll oynamak isterim

o küçüklük videoları gerçekten eğlenceliydi. ben de onunla yapmak isterim ayrıca daha önemlileri

jun mizutani

ryu seung min

koji matsushita

şu anki formsuz haliyle wang hao :)

nijeryalı toriola

bi de pekin olimpiyatlarının güzel sayılarının olduğu bir videoda lin ju diye bir adam vardı o adamın başka videosunu bulamadım. masaya yakın mesafeden çok harika bir side spin atmıştı. top masanın dışarısından dolaşıp sonra diğer kenara yakın bi yere gitmişti. eğer o vuruşu bi daha yapabilecekse bi de onla oynamak isterdim.

son olarak da ma long, xu xin ve ma lin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..