Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig

Guest Özhan

Recommended Posts

Haum takımlar 3 lüyü deiştirebiliyor ama bildiğim kadarıyla sezon başlarında listeler federasyona iletiliyor.yani takım listeleri belli.özhan superligdeki oyuncuların bi çoğunu tanıyorum fakat liste olarak vermek biraz zamanımı alır sanırım.1 senedir superlig maclarını izlemiyorum fakat bu seneki lig yabancı oyuncuların gelmesiyle gecen senelere oranla daha cekişmeli.Listeleri olusturabilirsem sizle paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Hocam onu nerden çıkardın yaa? Öyle bişey yok,federasyon belirliyo...

Kardeş ben de zaten tam emin olmadığımı belirtmiştim ama genelde öyle olur yani süper ligde takimi olan iller daha çok tercih edilir. öyle nereden çıkardın falan demesi değil yani bir takip et bakalım, buna rağmen onu federasyon belirler falan demişin hem soruyon hem cevabini veriyon yani tam anlamadim <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

hey arkadaşlar, maçların yapılacağı ilden bir takım çıkıp çıkmamasıyla akalaksı yok. genllikle ulaşım, kalacak yer, salonun elverişliliği açısından iller belirleniyor. örneğin, bu sene birinci ligin 4. ayağı, ligde takımı olmayan aksaray'da oynanmıştı.

özhan, oyuncu isimlerinin bir çogunu kim bilir, bilse de kim yazar :gulumse: ama bir klüp ismi verirsin, bu klüpte kimler oynoyor dersin, onları yazarlar... yani pencere biraz geniş olmuş sınırlamak lazım :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Nurdan mrb,ben bu sitedeki masa tenisi çılgınlarına güveniyorum,onun için böyle bişey sordum.Bence o kadar da zor bişey değil!!! <_< Ben 2 yıl önce Ankaradayken hepsini biliyodum,fakat çok transfer olmuş,bu nedenle merak ediyorum...Nasıl olsa birisi bi gün cevap yazacak :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nurdan mrb,ben bu sitedeki masa tenisi çılgınlarına güveniyorum,onun için böyle bişey sordum.Bence o kadar da zor bişey değil!!! <_< Ben 2 yıl önce Ankaradayken hepsini biliyodum,fakat çok transfer olmuş,bu nedenle merak ediyorum...Nasıl olsa birisi bi gün cevap yazacak :gulumse:

merhaba özhan

ben bildiklerimi yazayım, belki arkası gelir.

ist. büyük şehir belediyesi: Sefa Avcı-jiang pengfi-Gencay Menge ve Hasan

BEŞİKTAŞ: Onur Germiyanoğlu- Halil Hacı- Fatih Lonca- Hüdeyin Gazi Yılmaz ve Özkan Taş

FENERBAHÇE: irfan tavukcuoğlu-Gürhan Yaldız-Saim Polatkan ve Vedat

devamı diğer üyelerden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..