Jump to content
Masatenisi.org Forum

Su Bazlı Yapıştırıcı Nasıl Temizlenir

Eroll

Recommended Posts

Su bazlı yapıştırıcı kalıntılarını lastikten temizlemenin prtik bir yöntemi var mıdır? Geçen elimle uğraşarak 1 saatte temizleyebildim. Yeniden 2 kez yapıştırdım. Ama bu kez pek çıkacak gibi gözükmüyor lastikten. herhangi bir kimyasal kullanarak veya ısıtarak daha kolay temizlenebilirmi aacaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

parafin, normal solusyon veya tinerle çıkarabilirsin, içlerinde en sağlıklısı normal solusyon, parafinle dikkatli yaparsan (süngerle fazla temas süresi olmadan) en kolayı, küçük bir bölgeye sürüp hemen temizlersen süngerle fazla temas etmemiş olur, bir bölgeyi yapıp sonra diğer bölgeye uygularsın, temizledikten sonra iyice havalandırmalısın, tiner kokusu dolayısıyla pek iyi değil, sağlık açısından sakıncaları var, o yüzden tinere hiç bulaşma derim, bunların hepsi zaman alıcı yöntemler, ben pek sevmiyorum ama dhs'nin yoğun yapıştırıcısı süngerden çok kolay sökülüyor, bir de arkadaşım stiga su bazlının kolay söküldüğünü söylüyor, ben şu an donic ve joola kullanıyorum, donic fena sayılmaz,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..