Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forehand Lastik Arıyorum

mutas

Recommended Posts

Şu an Boll Forte üzeri Sriver FX'lerle oynuyorum. Tahta her ne kadar OFF desede OFF- düzeyde gibi. Masadan açılmak bu ekipmanla zor geliyor. Bu yüzden tahtanın karbon eksikliğini yani yavaşlığını telafi edecek bir Forehand lastiği arıyorum. Aklımdakiler Bryce Speed FX ,Zeta European ,Vega Pro (Biraz yumuşak gibi).

Önerilerinizi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an Boll Forte üzeri Sriver FX'lerle oynuyorum. Tahta her ne kadar OFF desede OFF- düzeyde gibi. Masadan açılmak bu ekipmanla zor geliyor. Bu yüzden tahtanın karbon eksikliğini yani yavaşlığını telafi edecek bir Forehand lastiği arıyorum. Aklımdakiler Bryce Speed FX ,Zeta European ,Vega Pro (Biraz yumuşak gibi).

Önerilerinizi bekliyorum...

tahtada carbon olunca daha mı hızlı oluyor??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Vega europayla xiom fuga tahta üzerinde bı 1 saat kadar oynamıştım ama hızı benı pek tatmin etmemişti. Bilmiyorum belki sizin tahtanızda daha hızlı olur ama cok tatmin etmedi lastiğin hızı. turushan abının tavsıyelerı bence daha mantıklı olur :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..