Jump to content
Masatenisi.org Forum

Robot Ile Içalışma

Psychospin

Recommended Posts

Videonuzu indirdim ve izledim. Robotla çalışmaya alışmışsınız ama size teknik gösteren hiç olmamış galiba. Dirseğiniz vücuda çok yakın duruyor ve hareketleri yarım yapıyorsunuz. Mutlaka üst seviye bir oyuncudan en az bir saat teknikle ilgili bilgiler ve görsel deneyimler almanız şart. Tamamen yanlış oynuyorsunuz. Eğer doğruları gösteren biri olursa inanın çok daha istekli ve keyifli masatenisi oynarsınız. Size acil olarak çok iyi oynayan birisi ile tanışmanızı ve kurs almanızı tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ço kteşekkürler, gerçekten dediğiniz gibi. kendi kendimize. ama kayıtı izledikten sonra görünce bende bu ne ya dedim. dediğinizi yapmaya çalışacağım. büyük şehirlere gelirsem kısa süreli ders almaya çalışayım bari. ama bu grubunda yararı olmuyor değil. böyle bir imkan edinene kadar ne yapabilirm acaba. meseladirseğimi vücuda çok yakın tuttuğumu bu videoya kadar bilmiyordum.

selamalrımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

s.a hocam videoyu izledim sonuna kadar.yanlış anlamayın hocam öncelikle beni yorumlarımdan dolayı.ben sizin maçınızıda izlemiş biri olarak öncelikle sol kolunuzu hiç kullanmıyosunuz sol kol denge sağlamak için kulanılmalıdır bence.artı hareketler yarım hocam kolunuzu biraz daha açıp oynasanız daha iyi olur.sizde yetenek var ama bir üstadtan ders almanız şart.Ama şunu söylemeden geçmim hocam antremanınıza baktığımda eh işte bir oyuncu diyebiliyorum ama maçlarınızda böyle değildiniz maçlarınıza bakarak orta seviyede bir oyuncu diyordum...maçlarınızda daha iyiydiniz.. bunalr benim yorumlarım tabi gün geçtikçe büyük ustadlarımızda örneğin tufan yalçın gibi hocalarımızın yorumları daha iyi olacaktır.. saygılarımla :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

hocam bizde sabır hocayı yenmekte zorlanıyorduk başta ama şimdi rahat yeniyoruz ama ondan çok şey öğrendik..sadece bizim değil masa tenisi oynayan profesyonel acemi kim olursa olsun daha öğrenecek çok şeyleri vardır:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..