Jump to content
Masatenisi.org Forum

Partner - Istanbul- Şişli Mecidiye Köy

Guest elfen

Recommended Posts

merhaba arkadaslar ben duzenlı antreman yapmak ıstıyorum, şişli mecidiye köy veya kuştepe civarında oturuyorsanız bilgi üniversitesisnin masasını kullanabiliriz. Oyun düzeyim orta pek iyi sayılmam.Bana maille ulaşırsanız sevirinirim. haftada en az 3 saat antreman yapmak isterim iyi günler.

mail; lule255@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar ben duzenlı antreman yapmak ıstıyorum, şişli mecidiye köy veya kuştepe civarında oturuyorsanız bilgi üniversitesisnin masasını kullanabiliriz. Oyun düzeyim orta pek iyi sayılmam.Bana maille ulaşırsanız sevirinirim. haftada en az 3 saat antreman yapmak isterim iyi günler.

mail; lule255@hotmail.com

Ben yeşilköyde oturuyorum ama gelirim. Bilgi üniversitesinde okuyordum. Oranın mezunlar derneği vardı ve mezunlar spor salonundan faydalanabiliyorlardı ama geçen siteye girdiğimde bulamadım. Antrenman yapabilirsek çok sevinirim.

swan.lifeiselsewhere@hotmail.com

iletişelim lütfen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yeşilköyde oturuyorum ama gelirim. Bilgi üniversitesinde okuyordum. Oranın mezunlar derneği vardı ve mezunlar spor salonundan faydalanabiliyorlardı ama geçen siteye girdiğimde bulamadım. Antrenman yapabilirsek çok sevinirim.

swan.lifeiselsewhere@hotmail.com

iletişelim lütfBende antrenman yapmak isterim fatihte oturuyorum ama gelebilirm

taylan.bulut@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mail atmanıza gerek yok bır gun bulusalım hepbırlıkte kımın duzeyı bırbırıne yakınsa onunla antremana devam ederız. gelıp spor yapabılırmısınız bılmıyorum ama guvenlıgı olsun hademesı olsun tanırım hep yakın davranmısımdır bır problem olcagını sanmıyorum. Onemlı olan bır zaman belırleyp bulusmak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

transkripti almak için kuştepeye uğradım salona da göz attım. Bir tane masa var o da giriş kapısının önünde ve öğrendiğim kadarı ile öğrenciler bol bol eğleniyolarmış oynayarak. Bu da güzel bişey tabi ki. Masa Stiga ama zemin yüzünden bir kısmı hafif eğik. Esat adında bir arkadaşla tanıştık karşılıklı biraz şutop ve spin çalıştık. O da orada oynayacak birini arıyor bilginize :)

Gelgelelim orada pek antrenman yapılmaz. Çok ayakaltı, arkadaki salona gitmek için herkes masanın yanından geçmek zorunda. O durumda antrenman nasıl yapılacak merak içindeyim. 4 kişi olsak iki kişi bekleyecek demektir bu. Keyif için gidilebilir ama okula zaten gidiyor olmak lazım o durumda. Ders çıkışında oynanabiir yani.

Salon durumu için bilgi istedim, telefon açacaklarını söylediler. Bence yakın zamanda pek birşey çıkmaz, boş yere ümitlenmeyelim.

Budur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

transkripti almak için kuştepeye uğradım salona da göz attım. Bir tane masa var o da giriş kapısının önünde ve öğrendiğim kadarı ile öğrenciler bol bol eğleniyolarmış oynayarak. Bu da güzel bişey tabi ki. Masa Stiga ama zemin yüzünden bir kısmı hafif eğik. Esat adında bir arkadaşla tanıştık karşılıklı biraz şutop ve spin çalıştık. O da orada oynayacak birini arıyor bilginize :)

Gelgelelim orada pek antrenman yapılmaz. Çok ayakaltı, arkadaki salona gitmek için herkes masanın yanından geçmek zorunda. O durumda antrenman nasıl yapılacak merak içindeyim. 4 kişi olsak iki kişi bekleyecek demektir bu. Keyif için gidilebilir ama okula zaten gidiyor olmak lazım o durumda. Ders çıkışında oynanabiir yani.

Salon durumu için bilgi istedim, telefon açacaklarını söylediler. Bence yakın zamanda pek birşey çıkmaz, boş yere ümitlenmeyelim.

Budur

Hocam o zaman okmeydanına gidelim itonun yanına 10 tane masa var eğer gelebilecek gibiyseniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

memnuniyetle hocam. davet edersiniz de gelmem mi? yazışıp gün belirleyelim, güzel bir antrenman yapalım.

T

Tamam o zaman ne zamanları müsaitsiniz.Ben akşam 6 gibi evde oluyorum.Haberleşelim özelden iletişim bilgilerinizide atabilirseniz konuşuruz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam o zaman okmeydanına gidelim itonun yanına 10 tane masa var eğer gelebilecek gibiyseniz

ito lisesinin salonunu düşünüyorsanız tadilattan dolayı kapalıdır. Okulda deprem le ilgili güçlendirme çalışması yapılmaktadır. salonda kapalı.

zeytinburnundaki ups salonuna gidebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T

Tamam o zaman ne zamanları müsaitsiniz.Ben akşam 6 gibi evde oluyorum.Haberleşelim özelden iletişim bilgilerinizide atabilirseniz konuşuruz :gulumse:

Mecidiyeköyden 522 ile kolayca Ümraniye/ Haldun Alagaş'a da gelebilirsiniz.

Salonun hemen önünde durak var.

Pazar sabahı turnuvamız da var.

Ayrıca hafta içi de gelebilirsiniz, akşam o saatlerde gelmesi biraz zor (trafik) ama dönmesi kolay, gece yarısına kadar 522 çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İTO'nun yanındaki yerin tadilatı bitti bitecek diye biliyorum. ferit abi ivtta için veya Uğur Beşok kuruluşlar ligi drneği için salonu kullanmak istiyordu en son. Salon ne durumda ne zaman açılacak sormak lazım...

Tadilat işi kötü olmuş nasıl öğrenebiliriz bitip bitmediğini herhangi bir irtibat numarası varmıdır.Paylaşabilirmisiniz teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Herkese merhabalar bende oynayacak arkadaş arıyorum, şişli de çalışıyorum okmeydanında oturuyorum. Hafta içi akşam 17.30 dan sonra hafta sonu ise saat sorunu olmadan oynayabilirim. İlgilenen arkadaşlarla bana onurhancer@hotmail.com adresinden yada bu konudan iletişime geçebiliriz.

Herkese teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Herkese merhabalar bende oynayacak arkadaş arıyorum, şişli de çalışıyorum okmeydanında oturuyorum. Hafta içi akşam 17.30 dan sonra hafta sonu ise saat sorunu olmadan oynayabilirim. İlgilenen arkadaşlarla bana onurhancer@hotmail.com adresinden yada bu konudan iletişime geçebiliriz.

Herkese teşekkür ediyorum.

MSN'inizi kaydediyorum detayları akşam görüşeniliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..