Jump to content
Masatenisi.org Forum

Grujic Almanya'yada Bir Kulübün Yeni Antrenörü Oldu.

smetmusti91

Recommended Posts

Slobodan Grujic bundan sonra Almanya'da ter dökecek.

Ettu.org daki haberde Grujic o takımın koçu olacağını belirtmiş...Aynı Sırbistan takımındaki misyonu orada da üstleneceğini , yanı sıra zirve için 7 takımın çekiştiğini , bu takımlardan birisinin teklifini kabul ettiğini de söylemiş.

Detaylar için ; http://www.ettu.org/ettucup_news_view.php?id=261

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birimizin ingilizcesinde sorun var ama kimin acaba :) Adam zaten sırbistan'ın antrenörüymüş. Alman takımından teklif gelmiş ve okey demiş. Hem lig hem de ettu cup maçlarında takımının başında olacakmış. Bu haberden hem sırbistan takımının antrenörlüğünü hem de fb de oynamayı bırakacağı sonucunu çıkartamıyorum. Haberde de eksik bilgiler var bana göre. Bir kere fb de oynaması hiç bir şeye engel değil. Sonuçta maçını yaptıktan sonra uçağa atlayıp ülkesine dönüyor. Hem milli takım hem lig takımı da çalıştırabilir zira bunu bir çok sporda yapan hocalar var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama madem oyuncular aynı zamanda bunu da yapıyor Fenerbahçe'de Grujic niye antrenör değil acaba çok merak ettim...
Böyle bir şeyi düşünmüş olsa bile antrenörlük için ayrıca para vermek istememiştir. Zaten çok ucuza oynadıklarını zannetmiyorum.
Yanı sıra böyle birçok kişi var dmeiştiniz birkaç örnek verir misiniz ?

Örn, Bogdan Tanjevic. Bir zamanlar hem milli takımımızın hem de fb'nin koçuydu.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..