Jump to content
Masatenisi.org Forum

Alc + Neos Sound Synergy Tech

Psychospin

Recommended Posts

değerli arkadaşlar, 1 yıldır alc üstüne g3 ve g3 fx kullanıyordum. lastikleri açıkçası avrupa tensorlara göre oldukça dayanıklı. bir süredir lastik değiştirme hevesim artınca , ve denemek adına tenergy 1.9 aldım. ve bir iki kullanınca bana çok sert geldiğini düşündüm ve sattım. neos sound synergy tec lerin fiyatları cazip geldi. artık biraz daha kontrol istiyorum. bu kombinasyon için ne dersiniz. ya da bu lastikleri g3 sınıfı ile kıyaslayabilirmisiniz.

yanıtlayanlara teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

değerli arkadaşım yanıtın için tşekkür ederim. ama siparişi vermiş olunca bh ye takıp denedim. g3 fx e göre daha kontrollü, sesi oldukça güzel. servis karşılama daha rahat haliyle. kesikleri açarken bilek gücümün ayarını g3 fx ile kontrol edemiyordum. neos ile daha ayarlı yapabiliyorum. spinleri biraz dsha az gibiydi. ama bh den spin yapmak zaten benim gibi seviyede birisi için zor. 13-14 euroya gayet iyi. şikayetim yok.

Neos ile G3 .... G3 kullanmadım ama neos yerine INNOVO Ultra Light düşünün , daha iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..