Jump to content
Masatenisi.org Forum

Wang Hao Vs Hao Shuai(China Trials 2010)

Recommended Posts

wang hao cok kılo almıstı ıstanbula geldıgınde acıkca bellıydı... ama halen formda bir wang hao nun dunyada 1 numara oldugunu dusunuyorum...macları ızledıgım zaman hao nun macları cok sallamadıgını goruyorum...olımpıyatlarda ve japonyada dunya kupası maclarındakı hırsı ve ıstegıyle oynarsa yıne karsısına cıkacak rakıp oldugunu dusunmuyorum...xu xine gelınce iyi oyuncu ayakları cok ıyı %80 fh oynuyor fakat cok fazla tek yönlü oldugu için fh ve bh de tam bır oyuncu olan wang hao ya karsı sansı su an yok denecek kadar az....hao shaoi ye gelınce üstteki arkadasın yorumuna katılıyorum...cınlılere karsı cok basarılı maclar cıkarmasına ragmen avrupalı oyunculara suprız maclar kaybetmesı mıllı takımda oynamasını guclestırıyor...cın mıllı takımına geldıgmız zaman bence wang liqin donemı kapanmıstır...eskı hızı esnekliği ve gücü kalmamıs gibi gozukuyor ve cınlılerden artık nerdeyse mac alamıyor desek yerıdır...hao shauininde avrupalı fobisi nedeniyle cın mıllı nın ılk 3 une gırmesı zor gozukuyor..xu xin in zamana ihtiyacı var ve önünde baska bır genc zhang jike var once onu gecmesı gerekiyor....milli takımda wang hao ve ma long un yerini garantı olarak goruyorum...3. oyuncu olarak en buyuk aday ma lın olmakla beraber dıger tum cınlılerın esıt sansa sahip olduklarını dusunuyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 36 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..