Jump to content
Masatenisi.org Forum

Windows 7 Windows Live Messenger Sorun

Recommended Posts

Bugün sistemimi Win. 7'ye yükselttim , internet bağlantım mevcut , tüm ayarlar önerilen şekilde ve sistemim güncel fakat bir türlü win. live messenger açılmadı. Yardımlarınızı bekliyorum acil bir şekilde , teşekkürler.

errorwf.th.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün sistemimi Win. 7'ye yükselttim , internet bağlantım mevcut , tüm ayarlar önerilen şekilde ve sistemim güncel fakat bir türlü win. live messenger açılmadı. Yardımlarınızı bekliyorum acil bir şekilde , teşekkürler.

errorwf.th.jpg

Alper butun msn dosyalarını ekle kaldırdan kaldırıp bi daha yüklemeyi denedin mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu bugünkü 2. kuruşum. ilk seferde defalarca silip tekrar yükledim sonra yeni bir HDD aldım ona kurdum , güvenlik duvarını iptal ettim yine sonuç yok malesef

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nihayet çözümü buldum. Bulduğum yer de TR forumlarda bulamamış ve çözümü İngiliz forumlarından bulmuş. İnş başkalarının da işine yarar bu çözüm.

İlk olarak Başlat’a tıklıyoruz. Programları veya Dosyaları Ara Kısmına cmd.exe yazıyoruz… CMD Karşımıza geliyor ve sağı tıklayıp Yönetici olarak çalıştır diyoruz. Çıkan uyarıya evet diyoruz ve komut sistemi açılıyor. MSN’i alt taraftan kapatıyoruz ve Komut sistemi ekranına

netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled

komutunu giriyoruz ve entera basıyoruz. Önünüze Tamam Yazan bir yazı geldikten sonra komut sistemi sayfasını kapatın. MSN’i açıp rahatça hesabınıza ulaşabilirsiniz

Not: Emre ilgin ve yardımseverliğin için teşekkürler :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

errorwf.th.jpg

En az 1 yıldır Windows 7 kullanıyorum (4 makinada) , bugüne kadar böyle bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..