Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisinde Skandal!

Bora

Recommended Posts

Ne yazsam acep .....ne zor soruymuş bu...

Ayakabıların markası neymiş ki.??

Kupa nın değeri ayakabıların parasını karşılıcak gibi mi...? Kupa tenekeyse yazık ayakkabıları veren yatırımcı mağdur olmuştur şimdi.

Böyle ıvır zıvır durumlar yanii..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kupa şimdi konustum hocayla kupa satılması diye birşey yokmuş kupa zaten klube ait sadece maddi sıkıntı olduğunu bilen birisi bir miktar bağış yapmış. yani anlıyacağınız kupa klupte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

(Söz meclisten içeri... Antalya'da sporla uğraşan vatandaşın içine düştüğü bu maddi desteksizliğin siyasi kaynaklı olabileceği aklıma geliyor nedense.)

Haberde anlatılan durum da kara mizah örneği. "Sorumluluk bize ait değil, onlara ait." "Yok efendim nerde bize ait? Tamamen size ait."... Levent Kırca ben küçükken parodilerine malzeme yapıyordu böyle olayları. Bugün hala yapıyor. Bir bu kadar daha yaşasa yine yapabilir. Memleketimiz, dünyanın en kaliteli ve en zengin mizah kaynaklarına sahip ülkedir. Bizde malzeme asla tükenmez. Malesef mi desek, çok şükür mü?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazıklar olsun alttarafı yapılan bir yardım için yapılan habere bakınız.. O kulübün bana hesap nosunu verin bende 3 çift çorap parası göndereceğim tabiki çocukların alın teri ve binbir zorluklarla aldıkları madalyalar karşılığı...

Ne üzücüdürki üç kuruş için kulüp yöneticilerinin yaptığı şaklabanlığa bakınız .....Fukarılık onurununda bir sınırı vardır. sayın kulüp yöneticileri azıcık bir onurunuz varsa bu haber çıktığında arkama bile bakmadan kaçardım..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar inanın şok oldum :shock: . Neden derseniz Antalya masa tenisi başarılı haberleri ve tabii ki Yahya hocamız ile bütünleşmiş bir şehirdir.En azından benim için. İl temsilcisi Kürşat bey keza masa tenisi için emek veren bir insan :thup: . Yahya hoca masa tenisine gerçekten çok hizmet vermiş milli sporcular yetiştirmiş ve çok yakın bir zamanda maça giderken trafik kazası geçirmiş ve şu anda yeni yeni toparlanıyor ancak gördüğüm kadar biraz sakatlığı devam ediyor kazada sporcu çocuklardan ve Antalya il temsilcisini kaybettiğimiz değerli bir hocamız.Ön yargılı davranmayalım bence...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka forumlarda da bu konu geçti ve sonunda olayın tamamen yayıncı kuruluşun abartması olduğu ortaya çıktı. Klup maddi sıkıntı içindeymiş fakat kesinlikle böyle bir olay yokmuş. Bence bu herkese ders olmalı; okuyucuya da, haberi yapılana da, haberi yayınlayana da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ön yargılı davranmayalım bence...

Sayın Hocam , yöneticiler iyimidir kötümüdür bilemem, ben okuduğumu haber hakkında yorum yaptım.. Kulup yöneticilerinin bu haberle ilgili yayıncı kuruluştan haberin asparagas olduğunu ve kulüplerinden özür dilenmesiyle ilgili bir tekzip yazısı yayınlatmaları gerekmektedir.

Tekzip yazısı çıkmazsa ne olur bu yazıları sıklıkça karşımızda görürüz.. Sonrası ambalajı zaten zayıf olan bu sporun içindeki malın değerinin dahada yok olmasını sağlar.. Daha sonrasıda kahve köşelerinde oynanan altarfı pinpon olur vede bir gıdım öteye gidemez..

İnsanların ilgisini çekmek vede malı iyi fiyatlara satmak istiyorsanız sunumunu iyi bir ambalaj içine yerleştirmek zorundasınız...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 51 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..