Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Büyükler Turnuvası

Toranomon

Recommended Posts

Forumun duayenlerinden Tufan Yalçın, 26-27 Mart 2005 tarihlerinde Altındağ spor salonunda düzenlenen Ankara Büyükler Masa Tenisi Turnuvası'nda sergilediği üstün ve istikrarlı performansla Kenan Atalay'la oynadığı son derece çekişmeli ve zevkli final müsabakasını 3-2 kazanarak birinciliği elde etti.

Kendisiyle gurur duyuyor, bir kez daha tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. :alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vah vaaaaaaahh, güzel Ankara'm, bir kız tahtası oyuncusuna teslim oldun haaa... durum bu derece vahim haaa?!! Allah bilir gene kabak lastikle falan oynamıştır, yoksa hayatta inanmam böyle bişeye :P::lol:

yav hani taaaa Japonya'lardan oyuncu getirttiler diye duymuştuk, ne oldu, o da dur diyemedi mi bu duruma? :fildir: ne olacak bu işin sonu böyle, yetkililer uyuyor muuuu?

Ping the congragulating Tufan for his success Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Japonya'lardan oyuncu getirttiler diye duymuştuk, ne oldu, o da dur diyemedi mi bu duruma?

Japonya'lardan getirtilen oyuncu nedendir bilinmez pek bir varlık gösteremedi. Cumartesi oynanan takım maçlarında istikrarsızdı. Olmayacak maçları kaybetti, kaybedeceği düşünülenleri ise kazandı. Bir parladı bir söndü.

Pazar günkü ferdilerde de bu durumu devam etti. Zaman darlığı nedeniyle çeyrek finale kadar olan maçların 3 set üzerinden oynanması kararlaştırılmıştı. İlk iki turdaki rakiplerini yendikten sonra ilk 16'da Tufan Yalçın'ın karşısına çıktı. İlk sette çok avantajlı bir skor (9-7) ve servis üstünlüğü kazanmışken, bir servis kaçırdı, ikincisinde ise Tufan'dan dönen elverişli yüksek bir topu değerlendirmeyerek skorun eşitlenmesine yol açtı. İkinci sette, Japonya'dan getirilen oyuncunun aklının hala birinci sette olduğu, Tufan'ın ise rahatladığı gözleniyordu. O dakikadan sonra Tufan, "Japonya'dan getirtilen oyunucuyu bile yendiğime göre artık beni kimse durduramaz" diye motive oldu ve önüne geleni ezdi geçti. Forum üyeleri için turnuvayı değerlendiren Japonya'dan getirtilen oyuncu ise, ilk setin sonlarında üst üste telafi edilemeyecek hatalar yaptığını ve ikinci sete konsantre olamadığını belirterek şunları söyledi:

"Ankara'da ilk kez resmi bir turnuvaya katılmanın heyecanını yaşadım. Tufan Yalçın başta olmak üzere, gerçekten çok iyi oyuncular olduğunu gördüm. Gençer arasında gelecek vaad eden sporculardan etkilendim. Gelecek sefere daha iyi oynamaya gayret edeceğim."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TSuBaSa

Tufan abi? naaptın sen ya :P

Deniz abi oynamadımı? demek odtulu elemanı da yendiler ha? ilginç :)

bu arada murti sen ordamıydın? hiç görmedik seni? 

abi kusura bakma uzerime murti yazan tshırt umu gıymemısım :bonus:

bi cöp dökmeye cıktıydm baktım tufan abi almis karsına deniz abii iste :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

demek ki kız tahtası ile de şampiyon olunabiliyormuş, allah allah enteresan bir durum :acaba:

Simurg Ankaraya geliyorum mesajını bugün alınca içime nasıl bir mutluluk,neşe ve sevinç geldi anlatamam.Dört gözle seni bekliyorum.Bittin sen :lol:

Bu arada tebriklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim.Japonyadan getirilen oyuncu karşıma çıkınca işte buraya kadar dedim içimden.Ancak daha hava değişimine alışamayan bu üstün nitelikli oyuncuyu zorda olsa yenince işte zaten bundan sonrası rahat olur kanaatına vardım.Sevgili Tora zaten oyununla herkesin dikkatini çektin.Birdahaki turnuva karşılaşmamak dileğimle....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

Japonyadan getirilen oyuncu karşıma çıkınca işte buraya kadar dedim içimden.Ancak daha hava değişimine alışamayan bu üstün nitelikli oyuncuyu zorda olsa yenince işte zaten bundan sonrası rahat olur kanaatına vardım.

Oncelikle tebrikler Tufan abi. Bu arada tahmin ediyorum, Japonya'dan gelen oyuncuyu Ankara'nin kuru havasi etkilemistir. :P::lol: Ama side spin ustadi bu nitelikli oyuncunun bir sonraki turnuvada daha iyi isler yapacagini dusunuyorum. Bir rivayete gore de omzunun ustunden geriye atacak pirinc bulamamis maclardan once, ondan kaybetmis diyorlar. :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravo sana Tufan Yalçın :alkis::alkis::alkis:

Umarım daha büyük başarılarda da görürüz seni. Aramızda liglerde oynayan birçok oyuncu var ama ne diyeyim senin şampiyon olman beni daha çok sevindirdi. Nede olsa hemen hemen aynı tahtayı kullanıyoruz. Eğer ben herhangi bir turnuvada derece yapamazsam bunun sebebi tahtadan değil direkt benden kaynaklanacak demek ki...

Tekrar tebrikler ve nice birinciliklere diyorum...

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi belki farkindadir belki degildir ama kameraya cekilecek birkac hareketi vardi, cektik zaten de kimdedir nasil yayinlanir bilmiyorum tufan abi biraz ugrasirsan forumda da yayinlayabiliriz heralde

Bir de yeni t-shirtler için tufan abiden söz aldim karambole gelmişti önceki zannedersem yeni uyelere de bir kiyak yapmanin vakti geldi, ne de olsa coktandir t-shirt bastirmiyoruz :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..