Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuveyt Masa Tenisi Milli Takımı İstanbul'da..

Bora

Recommended Posts

Konu hakkında bir çok dedikodu var. İşin aslını merak ettim. Gerçekten seçme için mi geldiler yoksa antrenman veya özel maçlar yapmaya mı? Seçme içinse ne tür bir seçme bu? Minik sporcuları yetiştirmek üzere mi yoksa her yaştan beğendikleri oyuncuları mı seçiyorlar? Başta Ups takımıyla hazırlık maçı konusunda görüşmüşler fakat takımı beğenmedikleri için vazgeçmişler. Ahmet Saleh ayarında oyuncuları olduğunu duydum. Ayrıca milli takımlarında devşirme oyuncu da yokmuş. Konu baya karışık bir hal aldı. Asıl amaçları ne acaba. Bu konu hakkında daha fazla bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora maşaallah herşeyden de haberin var. Belarus lu antrenöründen öğrendiğim kadarıyla istanbula kamp için gelmişler. Tozkoparan spor salonunda akşamları saat 18 00 den sonra antraman yapmaktalar. Dün de duyduğun gibi UPS takımıyla antraman yaptılar. iki tane iyi oyuncuları vardı. birinin dünya sıralamasında 220 . sıralarda olduğunu söylediler. Adının ibrahim olduğunu öğrendim. Mısırlı Ahmet Saleh le aynı seviyede biri olduğunu Antrenörleri söyledi.

Yani seçme işi Ongun a takılmamdı. Buraya gelmişken değişik kişilerle antraman yapmak istiyorlar. Bugünde İBB de olacaklardı.

Ama biraz daha çalışırsan 3.kişi olarak takıma girebilirsin.

Belarus tan antrenör aldıklarına göre Türkiye den neden oyuncu almasınlar. Nede olsa din kardeşiyiz.

Birde Antrenörlerini beğendim o ortamda dahi gülümseyerek oynayan bir oyuncusunu gidip ikaz etti ciddi oynasın diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aldığım duyuma göre, yanlış bir haber :)

Ongun abi sen ne dion bu işe :)

Tribünde oturan biri için tam bir ibret tablosuydu. Salonun bir tarafında bizim tayfa, diğer tarafında bir masa tenisi takımı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece geliş amaçlarını merak ettim o kadar smile.gif Hem onlar, hemde biz değişik oyuncularla oynamak istiyoruz. Madem onların böyle bir talebi var, uyarsa oynarız diye düşündüm. Fakat bugün Tozkoparan'da çalışmayacaklarmış. (Tozkoparan'daki yetkili telefonda öyle söyledi. Cuma namazından sonra bir yere gidecekler dedi ama anlamadım orasını.) Haftasonu ise süper lig playoff klasman maçları olduğundan çalışamazlar. Bizim derneğe gelirlerse oynayabiliriz anca.

Şunu da açıkça belirteyim ki (eğer o seviyeye kadar ulaşırsak), Türk Milli Takımı dışında hiçbir milli takımda oynamam. Yılmaz Vural gibi açıkça söylüyorum ki, Türk Milli Takımını istiyorum! Bunun için sonuna dek savaşıcam. Wang Bora, Zheng Cem anlamam ben! laugh.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece geliş amaçlarını merak ettim o kadar smile.gif Hem onlar, hemde biz değişik oyuncularla oynamak istiyoruz. Madem onların böyle bir talebi var, uyarsa oynarız diye düşündüm. Fakat bugün Tozkoparan'da çalışmayacaklarmış. (Tozkoparan'daki yetkili telefonda öyle söyledi. Cuma namazından sonra bir yere gidecekler dedi ama anlamadım orasını.) Haftasonu ise süper lig playoff klasman maçları olduğundan çalışamazlar. Bizim derneğe gelirlerse oynayabiliriz anca.

Şunu da açıkça belirteyim ki (eğer o seviyeye kadar ulaşırsak), Türk Milli Takımı dışında hiçbir milli takımda oynamam. Yılmaz Vural gibi açıkça söylüyorum ki, Türk Milli Takımını istiyorum! Bunun için sonuna dek savaşıcam. Wang Bora, Zheng Cem anlamam ben! laugh.gif

Aslanım Bora, forumca arkandayız gaza basmaya devam..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende katılıyor ve destekliyorum. Al sana takım; Gencay Menge, İrfan Tavukçuoğlu, bi de 3. adam gerek , o da Ongun Abi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende katılıyor ve destekliyorum. Al sana takım; Gencay Menge, İrfan Tavukçuoğlu, bi de 3. adam gerek , o da Ongun Abi :)

Umut ABİİiiii,

Tek başına hayran kitlemi oluşturuyorsun sağol varol da,

birkaç kere daha "Ongun abi, ongnabi" dersen, forum sakinlerine şunu dedirteceksin sonunda:

-Hay senin Ongun Abi'ne!!

Benim bu aralar huysuzluğum üstümde ve pek yazmak istemiyorum, umarım darılmazsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umut ABİİiiii,

Tek başına hayran kitlemi oluşturuyorsun sağol varol da,

birkaç kere daha "Ongun abi, ongnabi" dersen, forum sakinlerine şunu dedirteceksin sonunda:

-Hay senin Ongun Abi'ne!!

Benim bu aralar huysuzluğum üstümde ve pek yazmak istemiyorum, umarım darılmazsın.

Evet bunu demişlerdi , ara sıra huysuzlanıomuşun. MErak etme onunda çaresi var ! :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..