Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yalova Masa Tenisi Takımı

Guest Umut AL

Recommended Posts

aferim cocuklara cok hosuma gitti hocalarınıda özellikle kutlamak gerekiyor işi biliyor cakma antrenörlerden degil idman denildimi bunların akla gelmesi lazım ben özellikle bazı arkadaşları görüyorum 20 dakika oynayıp 2 saat mac yapıyorlar sonrada diyorlarki masa tenisi hic yorucu degil su cocukların yaptıgı kombinasyonları bu hızda hangimiz 45dakika yapar dimi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aferim cocuklara cok hosuma gitti hocalarınıda özellikle kutlamak gerekiyor işi biliyor cakma antrenörlerden degil idman denildimi bunların akla gelmesi lazım ben özellikle bazı arkadaşları görüyorum 20 dakika oynayıp 2 saat mac yapıyorlar sonrada diyorlarki masa tenisi hic yorucu degil su cocukların yaptıgı kombinasyonları bu hızda hangimiz 45dakika yapar dimi

Evet ongun abile ikimiz yaparız :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet ongun abile ikimiz yaparız :)

helal olsun hepsine :thup: daha yaşları da küçük işte böyle başlanırsa ancak bizden de iyi sporcular çıkabilir. aralarında penhold oynayan bile vardı ben çok şaşırttılar. hele çocuğun attığı servis masanın yarısını geçmiyodu. :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle miniklerin, gençlerin başlarında antrenörle doğru düzgün antrenman yaptıkları bir ortamda bulunmak isterdim. Çocukların antrenmanlarına gönüllü olarak elimden geldiğince yardımcı olmak isterdim. Top tutardım, blok yapardım, top dağıtırdım, çok topluda top atardım... birşeylere bir faydam dokunurdu kesin. Memlekette masa tenisi oynayan bir avuç insandan biri olarak kimseye üç kuruşluk faydam dokunmuyor. Veteran abilere top tutuyorum, al gülüm ver gülüm maç yapıyorum, haybeye raket sallıyorum!!

Yalova'da, Elazığ'da... eli düzgün birine ihtiyaç duyulan bir yerde oturmak isterdim. İstanbul'da kimkime dumduma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle miniklerin, gençlerin başlarında antrenörle doğru düzgün antrenman yaptıkları bir ortamda bulunmak isterdim. Çocukların antrenmanlarına gönüllü olarak elimden geldiğince yardımcı olmak isterdim. Top tutardım, blok yapardım, top dağıtırdım, çok topluda top atardım... birşeylere bir faydam dokunurdu kesin. Memlekette masa tenisi oynayan bir avuç insandan biri olarak kimseye üç kuruşluk faydam dokunmuyor. Veteran abilere top tutuyorum, al gülüm ver gülüm maç yapıyorum, haybeye raket sallıyorum!!

Yalova'da, Elazığ'da... eli düzgün birine ihtiyaç duyulan bir yerde oturmak isterdim. İstanbul'da kimkime dumduma.

Dün Küveyt için seçme yaptılar sen geç geldiğinden yetişemedin galiba. Seçmelere yetişseydin kendini arapların arasında yardımcı antrenör olarak görebilirdin.

Bizden kimseyi beğenmediler. Bugün Büyükşehir e gideceklerdi. hazır petrolcüleri bulmuşken kaçırma derim. yoksa istanbul a mahkum olmaya devam edersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün Küveyt için seçme yaptılar sen geç geldiğinden yetişemedin galiba. Seçmelere yetişseydin kendini arapların arasında yardımcı antrenör olarak görebilirdin.

Bizden kimseyi beğenmediler. Bugün Büyükşehir e gideceklerdi. hazır petrolcüleri bulmuşken kaçırma derim. yoksa istanbul a mahkum olmaya devam edersin.

Bari Batuhan'ı alıp götürseler de çocukcağız buralarda çürümese..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neyse. Ben içimi döktüm. Söylediklerimi anlayan olduysa ne mutlu. Şimdi mahkumiyetime devam edeyim izninizle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen birde bana sor abi. Koskoca 27000 nüfuslu şehirde (Babaeski'de) bir tane Yasaka Turbo masa var. Benden başka adam gibi kullanan yok.Daha doğrusu insan yok oynamaya.Kurum takımından var ama onlarlada yapamıyorum düzgün bir antreman...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..