Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapışkanlı Lastik

Recommended Posts

Lastiği hor kullanmak! Ben ne zaman çin lastiklerime gözüm gibi baksam,her antrenman sonrası güzelce silip folyo ile kapatsam lastik yapışkanlığından hiçbirşey kaybetmiyor,hatta daha yapışkan hale geliyordu..Ne zaman ki bu işlemleri yapmadan toz toprak içinde kaldırdım kılıfıma o eski yapışkanlıktan eser kalmadı..Tabi lastiğin ömrü ne olur bilemem ama benim yöntemim bu Necati abi :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oynadıkça tozdan yapışkanlığı azalıyor zaten. Eğer sıfırsa bir hafta sabret... Eğer hala çok yapışkansa raket kabı yerine açıkta bırak iyice tozlansın :)

Olayın özü tozlanmadan geçiyorsa işim çok kolay. Tozdan çok ne var:)

Bundan sonra yapışkanlığı iyice azalana kadar lastiğe gavur muamelesi yapacağım. Ömrü biraz kısalsa ne olur, sanki lastiğin miadının dolmasınımı bekliyorum:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pamuk ve alkol ile yüzeyini sertçe ovun. Halı parçası, bulaşık süngeri arkası, masa kenarı işinize yarayabilir. Çin lastiklerini temizleme köpükleri ile kullanmak da yapışkanlıklarını azaltıyor ama hemen azaltmıyor. Terli elle silerseniz yapışkanlığını muhafaza edebilir.

Alkolle silerken pamuk renklenebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 81 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..