Jump to content
Masatenisi.org Forum

Roundell Soft Ve Hard

onurzaim

Recommended Posts

TT-japan.net sayfasında martta gelecek bir üründen bahsediyor. Roundell Hard ve Soundell Soft isimli lastikler geliyor.

Ben hard olanını merak ediyorum.

http://tt-japan.net/index.php?main_page=product_info&products_id=856

http://tt-japan.net/index.php?main_page=product_info&products_id=855

Roundell i kullananlara göre hangisi daha popüler olacak dersiniz? Yeni sriver olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende aynısını düşünüyorum.Aslında butterfly'ın bu lastiğin üstüne bu kadar gideceğini tahmin etmemiştim.Eğer har ve soft diye yeni lastikler gelecekse açıkca butterfly yeni bir sriver yaratmaya çalışıyo demektir. Şahsen bana biraz yumuşak gelen bu lastiklerin biraz daha fazla spinli ama Tenergy 05 kadar sert olmayanları gerçekten iyi işler yapabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastik masa başında kuvvetli ve sriverın tipik özelliklerini yansıtıyor. her ne kadar solüsyonlanmış lastik etkisi çok da yeterli olmasa da bence roundell oynaması keyifli bir lastik.

butterflya kızdığım bir nokta var 'ses süper,kulaklar bayram etcek' falan demişler ama hikaye bence..

ama neticede iyi lastik.

soft olanı solcion kıvamında olur diye tahmin ediyorum ama sert olanı hangi lastiğe benzer bilemiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastiği sevmememin tek nedeni belki de alışık olmadığım şekilde butterflyın yanlış tanıtması yani hız, kontrol ve spin değerlerini genelde uygun olarak veren butterfly bu lastik için bu değerleri nereden almış emin değilim. Zati tanıtım sloganları falan deseniz tam allahlık "ROUNDELL stimulates athleticism, enables more dynamic strokes and delicate returns" eğer zati bir lastik bana bunu verecekse daha ben oynamıyım o her işi yapsın.

Not çeviri: Roundell atletikliği ortaya çıkarır, daha dinamik vuruşlar ve kararlı returnler yapmanızı sağlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..