Jump to content
Masatenisi.org Forum

Burak Ağut Ve Butterfly - Ci 3

Guest burak agut

Recommended Posts

Burak kardeşim videonu izledim. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Rakibinin bh tarafı kötü, fh tarafı iyiydi. Sen rakibinin sürekli iyi tarafına yani fh ne oynamışsın. Bence taktik hatası var. Fh spinlerde kolunu kasıyorsun ve hareketini yan yapıyorsun vücudunuda çevirmiyorsun. Genel olarak oyunun iyi ama daha çalışman lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak kardeşim videonu izledim. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Rakibinin bh tarafı kötü, fh tarafı iyiydi. Sen rakibinin sürekli iyi tarafına yani fh ne oynamışsın. Bence taktik hatası var. Fh spinlerde kolunu kasıyorsun ve hareketini yan yapıyorsun vücudunuda çevirmiyorsun. Genel olarak oyunun iyi ama daha çalışman lazım.

rakip benim kuzen oldugundan maç eglenceli olsun diye ralliler yapmaya çalıştık kendi çapımızda :D sayıya yönelik oyun oynamadım o maçta

Bugun bir video daha çekicez tam eksiklerimizi görmemiz için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

myilik arkadaşım sana aynen katılıyorum. Daha çok çalışmamız lazım. Ama gelde gör burağı sen yatakdan kalkıpda çalışmaya gelıyormu dıye bı sorsanıza :D . Ama bh tarafında bir tek spinlerimiz kötü.Yoksa bh de blok felan iyi yaparım. =).

Mehmet Yılık abimiz, masa tenisini çok iyi bilen, çok tecrübeli ve çok iyi bir oyuncudur. Size tavsiyede bulunduğu için şanslısınız. Benim size verebileceğim tek tavsiye, onun verdiği tavsiyelere kulak vermenizdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

myilik arkadaşım sana aynen katılıyorum. Daha çok çalışmamız lazım. Ama gelde gör burağı sen yatakdan kalkıpda çalışmaya gelıyormu dıye bı sorsanıza :D . Ama bh tarafında bir tek spinlerimiz kötü.Yoksa bh de blok felan iyi yaparım. =).

m yilik arkadasım dedıgınız kısı sıze gore yaşça çok buyuk ...farkında olmadan yazmıssınız sanırım..biraz dıkkat etmelısınız...ongun abinizde koyu yazarak vurgulamaya calısmıs...ayrıca elestırılere bloklarım ıyıdır gıbı savunma yaklasımıyla dıılde kendınıze ders cıkarabilecegınız olumlu ve yapıcı bir bilgi olarak degerlendırmenızı tavsıye ederım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..