Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adidas Masatenisini Mi Keşfetti?

onurzaim

Recommended Posts

Ittf'nin raket lastikleri listesine baktığımda ocak 2010'da itibaren geçerli olan listeye Adidas girmiş! Repulse 500 ve 700 isimli iki lastik geliyor. Neyin nesidir hep birlikte göreceğiz. Butterfly, Stiga gibi firmalarla yarışmak zorunda kalacak gibime geliyor. Arkasından da sponsorlukarla masatenisi için özelleşmiş ayakkabı, şort, tişort reklamları yapacaktır.

Ekleme: Google'da araştırdıktan sonra hemen karşıma çıkan sitenin linkini veriyorum.

http://www.preisroboter.de/ergebnis19450328.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adidas bilinen,güvenilen bir marka..Herhangi başka bir marka pazara yeni girmiş olsa pek şansı yok derdim ama Adidas ismini duyunca neden olmasın ki diyorum..Ben bekleyip görme taraftarıyım..

Bence hem lastikte hem de tekstil alanında geçer. Sonuçta Adidas bu işten para kazanacak. Adidas bu işte zirveye çıkar bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence lastik - tahta gibi konularda yarışması zor diğer köklü markalarla ama tekstilde falan yarışabilir ki asıl işi tekstil ağırlıklı zaten.. Ayrıca videodan da anlaşılacağı gibi raket , top yada masayla ilgili bişey yok pek :gulumse: Sadece ayakkabı , çorap , eşofman :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adidas - Butterfly rekabeti bize kalite getirecek :D tasarımcılar düşünsün valla , ben memnunum....Süper tişörtler üretilecek yine :)

Lastik konusunda Adidas'ın alması gereken baya bi yol var bence....Tahta desen o da aynı ; ki o alanda bence Stiga çok çok iyi....Butterfly kadar çeşitli olsa Butterfly'ı geçer Stiga diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..