Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ağrı' Da Masa Tenisi Oynayan Var Mı? Kafayı Masa Tenisiyle Bozdum

Recommended Posts

Arkadaşlar, Ağrı'da masa tenisi oynayan birini bulma ihtimalim nedir? Biliorum çok az ama yine de şansımı denemek istedim. Belki buraya tayini çıkan, burda asker olan, Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesinde öğrenci olan ne biliyim birileri vardır işte belki. Bu konuyu okuyan arkadaşlar size sesleniyorum: Eğer bir şekilde partner bulmama vesile olacak biri varsa benden 10 tane nittaku maç topu hediye, hatta bir adet lastik de olabilir bulunacak oyuncunun seviyesine göre ödül büyüyor :) Haberiniz olsun. Şaka bir yana bana yardımcı olabilecek birileri varsa iyi haberlerini bekliyorum...

e-posta: erdemtexas@hotmail.com

tel: 0554 711 4818

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla burada ortam güzel. Neredeyse her şey var diyebilirim. Sabıra falan gerek yok yani çağan kardeş :) Ben o arkadaşa ulaşmaya çalışayım bari. Bi de burda kafam göre bi adam bulupdeli gibi çalışıp İstanbula gelip ortamın tozunu atarmışım... Ne gülerim var ya :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Selamlar

Meslek Yüksek Okulunda Sabır Hoca vardır. Aynı zama nda müdür yardımcısı sanırım. Sana adam akıllı bir partner olur. Kendisini bulabilrisin.

Onun dışında Van a gelirsen beni ne zaman istersen bulabilirsin. Gelirken topları da getirever bir zahmet :))

adresim. doç. dr. Lütfullah Beşiroğlu Psikiyatri anabilim dalı, Yüzüncü Yıl Üniversitesi. selamlar

ayrıca mayısta van da çınar kolejinin turnuvası oluyor. kazanana tam altın var.

lbesiroglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba kardeş, Sabır hoca ile tanışma fırsatımız olmadı daha da onun bir öğrencisi ile tanıştık. Onun da bir arkadaşı varmış. Öyle böyle derken birkaç kişi olduk. Sabır hoca da o arkadaşlar ile kafa kafaya oynuyormuş arkadaşların dediklerine göre. Zaten onlar da Sağlık Meslek Yüksekokulunda oynuyorlar masa tenisi. Van'a turnuva hariç gelmem zor gözüküyor ama bizim de büyük ihtimalle haftaya pazar günü Eleşkirt'te bir turnuvamız olacak. Gelmek istersen bekleriz. O dediğin turnuvaya katılmaya çalışacağız inşallah zamanı gelince. epostam konu başlığında yazılı. Görüşemek dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

evet ağrıda bulunan biri daha olarak geçen seneki vanda yapılan turnuvaya geldik iki kişi olarak ben şansız bir kura çektim elendim ama arkadaşım 3.oldu orada hocam yanlış olmazsam sabır hocam sizi bana göstermişti uzaktan doktor diye çok sakin bir oyun yapınız vardı hatta eğer doğruysa o sizdiniz inş vana gelecek olursam ararım sizi hocam bol bol oyun oynarız bu seneki turnuvayada ALLAHtan bişi olmazsa kesin gelecem... sizide ağrıya bekleriz bu arada gelecek hafta burada da turnuva olacak ama burada ki belki sizi tatmin edemeyecek bir turnuva olabilir öncelikle onu söyleyeyim... Bu sene Vanda yapılacak olan turnuvada görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..