Jump to content
Masatenisi.org Forum

2010 Pro Tour Grand Final

Recommended Posts

Vee yeni yılın ilk önemli turnuvasından görüntüler geliyor;

Karşınızda Xu Xln vs Timo Boll

İki defans karşılaşırsa ne mi olur? Öyleyse Chen Weixing vs Jo See Hyuk geliyor.

Bu da benden size bonus video The Power of Backhand

Yeni bir maç daha Xu Xin vs Bastien Steger

Yarı final

Yarı final

Final:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10-6 dan ve 10-7 den giden setler timo yu oyundan düşürdü, sanırım yarın wang liquin i de yener xu xin. bu arada xu nun oyun tarzı ma long a cok benziyor hatta servisleri ma long tan daha etkili gibi benim gördügüm kadarıyla ayrıca penhold ve solak olması çok buyuk avantajlarından... düşünsenize 3 ü birarada penhold + solak + çinli :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10-6 dan ve 10-7 den giden setler timo yu oyundan düşürdü, sanırım yarın wang liquin i de yener xu xin. bu arada xu nun oyun tarzı ma long a cok benziyor hatta servisleri ma long tan daha etkili gibi benim gördügüm kadarıyla ayrıca penhold ve solak olması çok buyuk avantajlarından... düşünsenize 3 ü birarada penhold + solak + çinli :gulumse:

Yeni video ekledim...

Evet gerçekten timoya yazık oldu, motivasyonu kaçar adamın tabi sürekli ucuna kadar gelip kaybediyor seti.

Xu Xln de nescafe gibi adam mübarek üçü bir arada :gulumse:

Etkili bir oyunu var kısa sürede üst sıralara tırmanır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma long son model bir robot gibi bence. ama xu'nun oyununda fazlasıyla çeşitlilik var. göze daha çok hitap ediyor. her topa fh dönmeye çalışması, ayaklarının çok iyi çalışması, inanılmaz hızlı ve çevik olması, masanın altına inen droplara karşı yaptığı kelebek hareketi, smaçlara karşı yaptığı hızlı ve etkili kontraları, penhold olmasına rağmen masa başında bh ten oyunu çok iyi bir şekilde idare edebilmesi onu güçlü kılan özelliklerden bazıları. orta ve uzak mesafedeki bh vuruşlarında wang hao gibi etkili olabilirse onu kimse durduramaz bence. fh'e dönemediği ve bh kontra yapmadığı için lob yapıp rakibin ilk etkisiz smacında fh kontra ile cevap vermeye çalışıyor fakat bu zor bir iş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aha ben de buraya bişi yazmak istiyorum izin varsa ma long 27 yaşını geçene kadar kimse onu geçemez. (yani 5 sene içerisinde)

:thup: aynen çok doğru bi yorum....ma long xu xin den çok daha iyi ve atak ayrıca bh i daha sağlam xu ful forent oynuyo malinin genc versıyonu diyorum ben ona.... yanlız ma long zırvede olmasına ragmen bence hala dunyanın en iyi oyuncusu wang hao....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..