Jump to content
Masatenisi.org Forum

Küt Atan Birini Yenmek Için Ne Yapmalıyım?

Guest pinponcu  reis

Recommended Posts

yenmeyi düşünmek yerine topu oyunda tutmaya çalışın, ya lobbing ya da blok yapamıyorsun, ayrıca ayaklarının da iyi çalıştığını düşünmüyorum, hareketli ol, masadan az birşey açıl, köşelere top atılacak gibi hazırlıklı ol, top kaldırma, ya da rakibin zayıf olan tarafına oyna, alternatif çok aslında, oyun seviyeni bilmiyorum ama bunlar çalışmadan olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Pinponcu Reis...Şakayla başlayan yazışmalarımıza inşallah alınmıyorsundur. "KÜT" terimi çok eski bir terim olduğu için benim yaşımdakilerin ve benden büyük yaştakilerin anıları tazelenmiştir. Çünkü yıllardır kullanılan bir terim değil. KÜT=ŞUT demek olduğu için rakibinin öncelikle hangi toplarda rahat davrandığı ortada.. O zaman topları diğer tarafına doğru atmaya çalış. Kullandığın raket iyi ise o zaman keserek ve kısa atmaya çalış.. Olmadı sne biraz oyununu geliştirmeye çalış ve sen rakibine KÜT vur. Bakalım o ne yapacak? Eee nede olsa çivi çiviyi söker...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..