Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

hocam yolda malatya'ya gelirken sizden de bahsettik cok değerli birisiniz gercekten...bu buluşmanın en güzel tarafı da bu zaten sizin gibi degerli arkadaslarla tanısmak.. yoksa yenmek yenilmek bu sporun eglencesi ve ikinci planda kalan unsuru tabiki...

şimdi dikkatimi çekti.necati hocayla ne kadar çok benziyorsunuz fizik olarak.esmerlik, saçların konumu,...sadece necati hoca bir kaç beden küçük. :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

şimdi dikkatimi çekti.necati hocayla ne kadar çok benziyorsunuz fizik olarak.esmerlik, saçların konumu,...sadece necati hoca bir kaç beden küçük. :hehehe:

hocam sacların konumu derken benim sacların kesimi öyle yoska tarama özürüm yok yani;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7:forum buluşmasına katılan ve herhangi bir şekilde konuştuğum,tanıştığım ve maç yaptığım tüm masa tenisi severleri can-ı gönülden selamlıyor ve teşekkür ediyorum.Organizasyonu üstlenen Turushan'a ve forum buluşmalarında bizleri yalnız bırakmayan Tufan abiye ayrıca teşekkür ediyorum.Her şey çok güzeldi.Uzaklardan gelenler malatyadan,ağrıdan,kilisden,ankaradan ,istanbuldan,ordudan,maraştan,trabzondan,izmirden ve hatırlayanadığım tüm ülkemin güzel şehirlerinden gelen masa tenisi dostlarını Bu buluşmanın birincisi ilan ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam

biraz gec oldu ama sizlere bir sorum var.bana belki yardiminiz dokunur arkadaslar.

ben almanayada ücüncü ligde oynuyorum.simdiye kadar türkiyede hic turnovalara katilmadim.

türkiyede eylülde veya kasimda benimde katlilabileceyim turnovalar varmidir?

antramanda yapmak istiyorum.9uncu aydan itibaren iki ayligina istanbula veya izmire geleceyim.antraman yapabileceyim bir kac yer biliyormusunuz?

bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

saygilar

deniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Organizasyon için fedekarlık yaparak emek harcayan Turushan Hocaya,Türkiyenin çeşitli illerinden gelen masatenisi sever Forum üyesi arkadaşlara,106 ekran televizyonlu odayı bize tahsis eden Say Hotel'e ,Pütür lastiğimin kahrını çeken rakiplerime,2 kez 3-2 kaybettiğim Tufan Yalçın'a ,Gece saat 3-4 lere kadar birlikte 2 demlik çay muhabbetiyle beni uyutmayan değerli dostum Erkan Kızıltaş'a Pütür lastiklerle ilgili derin ve karmaşık sohbetinden dolayı Erdinç Bey'e,Takım arkadaşlarım Hicret ve Mustafa ya,Takımlarda ilk 3' e girmemize rağmen hediyelerimizi vermeyen Organizasyon komitesine :P: Ve Yol arkadaşlarıma herşey için teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başta tufan hoca sonra siz orhan altay turushan abi benim için gerçekten çok deyerli insanlarsınız orhan hocayla takım maçlarında karşılaşıp maç yapmak çok çok mutlu etti beni maçta çok mütevazi davranıyorsunuz bazıları sizi yanlış anlasa bile ben sizin oyunuzu ve davranışlarınızı bir numara olarak deyerlendiriyom............ayrıyeten oda arkadaşlarım omer kul oglu ..kurşat..abdullah yerebakan..şener bayrak kardeşimiz sonradan katıldı bize

veveveveveveveveveveve beni trabzon hava limanına kadar arabasıyla goturen isimini unuttugum abime binlerce kez teşekkur edip allah razı olsun ondan

o turnuvaya katılan herkesi kutluyorum kimi uzaktan geldi benim gibi kimi ordan farketmez sonuçta masa tenisi aşkı varmı otesiiiiiiiiiii oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladigim kadariyla özel yeteneklerden korkuyorsunuz yoksa karsima bu isden anliyan biri cikardi.

insallah öyle bisey olurda önceki mailimin karsiligi gelir.

sayın deniz bey yazmıs oldugunuz mesaj yanlıs baslık altında.ya oynayacak partner ve yer seklindeki baslıga konu acacaktınız ya da turnuvalar baslıgı altında yeni konu baslatacaktınız.forum turnuvası yılda bir kere yapılıyor.ve o da gectigimiz hafta sonu yapıldı.haliyle onun kritikleri yapılıyor.muhattab bulamamanız normal.

özel yetenek istiyorsanız buyrun adanaya.amator oyuncudan super lig oyuncusuna kadar her türlü yetenek sizin yeteneginizle asık atacaktır ;)

ps: tavsiyem foruma bu tarz iddiali cümlelerle dalmamaktır.zira sivri dilli arkadaslarımız var sorun yasanmasın.saygılar almanyaya...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gayet basarılı bir forum turnuvası olarak kayıt altına alınmıstır :)

turnuvayı duzenleyen turushan hocama tesekkurler tufan hocamın varlıgı yeter herdaim tesekkurler ;) ev sahiplerine tesekkurler.oda arkadasıma tesekkurler (su anda ongun anzer yayalalarında tek basına kampta)karadeniz ve diger illerden gelen tum arkadaslara tesekkurler.

katılım istenenden biraz az olmustur.istanbuldan cok eksik vardi.ama turnuva harici maclara herkes doydu sanırım.gercekten sıcak nemli memleket.ben gun basına 5 tisort harcadım:)ilk gun elimden geldigince herkesle mac yapmaya calıstım ama herkesi bitiremedim.malum yaslılık :D ve de ameliyat sonrası birkac kilo fazlam oldugundan cabuk yoruldum (6 kg kadar) :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Deniz bey doğduğum ülke ve şehirden olmanız ve masa tenisi çok seviyor olduğunuzu varsayarak sizi Giresun'a masa tenisi için beklerim.Yolunuzu karadenize düşerse ben burdayım.Bana forumdan ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

flaş flaş flaş :hehehe:

7. geleneksel forum buluşması az önce sonuçlandı

işteeeeeeeee objektiflerimizde dikkat çeken ilk manzaralar

7. geleneksel forum buluşmasında şike olayları,hakemle anlaşmalar objektiflerimizden kaçamadı :lol:

Dereceler gerçek değil miydi :hehe:

objektiflerimiz yanşlış mı gördü

turnuvanın güvenilirliği tartışılır mı

Tüm merak edilen sorular için fotoları inceleyiniz :hehehe:

dscf2964t.jpg

dscf2965a.jpg

Aman Allahım iğrenç fotolar kim çekmiş bunları haberim bile yok

:whistle: . Görende paranın yarısını aldığımı falan zanneder:pembe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi zaten bi araba dolusu ekipmanla dönücektin evine. 1 raket kılıfı daha fazla alacam diye olaylara karışmaya ne gerek vardı laugh.gif Yinede 10 numarasın abi. Gayet formda gördüm.

Bora beni delirtme atarım valla üyelikten seni. Ne demek fazla raket kılıfı alacam diye rüşvete ne gerek vardı falan. Sen ödüllerin ne kadar kaliteli ve süper olduğunu bilmiyorsun tabi gelmediğin için. Olaylara karışmadan nasıl alacaktım ki şikesiz falan bu ödülleri

:isterim: . Çok iyi oyuncular vardı ben değil ama Turushan masa üstü halleti sağ olsun;): ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7:forum buluşmasına katılan ve herhangi bir şekilde konuştuğum,tanıştığım ve maç yaptığım tüm masa tenisi severleri can-ı gönülden selamlıyor ve teşekkür ediyorum.Organizasyonu üstlenen Turushan'a ve forum buluşmalarında bizleri yalnız bırakmayan Tufan abiye ayrıca teşekkür ediyorum.Her şey çok güzeldi.Uzaklardan gelenler malatyadan,ağrıdan,kilisden,ankaradan ,istanbuldan,ordudan,maraştan,trabzondan,izmirden ve hatırlayanadığım tüm ülkemin güzel şehirlerinden gelen masa tenisi dostlarını Bu buluşmanın birincisi ilan ediyorum.

Erkancım renkli simanla ve kaliteli oyununla turnuvaya canlılık kattın:thup: . İyi niyetin ve güzel gönlün benim için zaten her şeyden daha önemli. Erkancım katılıp bizi yalnız bırakmadığın için sana ve getirdiğin canavarlara çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Organizasyon için fedekarlık yaparak emek harcayan Turushan Hocaya,Türkiyenin çeşitli illerinden gelen masatenisi sever Forum üyesi arkadaşlara,106 ekran televizyonlu odayı bize tahsis eden Say Hotel'e ,Pütür lastiğimin kahrını çeken rakiplerime,2 kez 3-2 kaybettiğim Tufan Yalçın'a ,Gece saat 3-4 lere kadar birlikte 2 demlik çay muhabbetiyle beni uyutmayan değerli dostum Erkan Kızıltaş'a Pütür lastiklerle ilgili derin ve karmaşık sohbetinden dolayı Erdinç Bey'e,Takım arkadaşlarım Hicret ve Mustafa ya,Takımlarda ilk 3' e girmemize rağmen hediyelerimizi vermeyen Organizasyon komitesine :P: Ve Yol arkadaşlarıma herşey için teşekkür ediyorum.

Hiç bir yorum yapmıyor ve sadece kendisini çok sevdiğimi bilmesini istediğim, ayrıca Yinhe ve diğer masa tenisi firmalarından bize destek olan gerçek dostum Orhan ve Malatya ekibine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlar iyiki varsınız ve sizi tanıdık:fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başta tufan hoca sonra siz orhan altay turushan abi benim için gerçekten çok deyerli insanlarsınız orhan hocayla takım maçlarında karşılaşıp maç yapmak çok çok mutlu etti beni maçta çok mütevazi davranıyorsunuz bazıları sizi yanlış anlasa bile ben sizin oyunuzu ve davranışlarınızı bir numara olarak deyerlendiriyom............ayrıyeten oda arkadaşlarım omer kul oglu ..kurşat..abdullah yerebakan..şener bayrak kardeşimiz sonradan katıldı bize

veveveveveveveveveveve beni trabzon hava limanına kadar arabasıyla goturen isimini unuttugum abime binlerce kez teşekkur edip allah razı olsun ondan

o turnuvaya katılan herkesi kutluyorum kimi uzaktan geldi benim gibi kimi ordan farketmez sonuçta masa tenisi aşkı varmı otesiiiiiiiiiii oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Tahsin kardeşim bizde aynı sözleri inan senin için ifade ettik. Pozitif enerjin ve devamlı gülümsemen bana inan huzur veriyor. Senin masa tenisi aşkın ve fedakarlıkların görülmeye değer. Her zaman böyle ol lütfen...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın deniz bey yazmıs oldugunuz mesaj yanlıs baslık altında.ya oynayacak partner ve yer seklindeki baslıga konu acacaktınız ya da turnuvalar baslıgı altında yeni konu baslatacaktınız.forum turnuvası yılda bir kere yapılıyor.ve o da gectigimiz hafta sonu yapıldı.haliyle onun kritikleri yapılıyor.muhattab bulamamanız normal.

özel yetenek istiyorsanız buyrun adanaya.amator oyuncudan super lig oyuncusuna kadar her türlü yetenek sizin yeteneginizle asık atacaktır ;)

ps: tavsiyem foruma bu tarz iddiali cümlelerle dalmamaktır.zira sivri dilli arkadaslarımız var sorun yasanmasın.saygılar almanyaya...

Erdinç süper bir yorum. Kutluyorum seni:alkis: . Bu arada umarım iyi bir yolculuk yapmışsındır. Gönlümüz seninle dostum. İyiki geldin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladigim kadariyla özel yeteneklerden korkuyorsunuz yoksa karsima bu isden anliyan biri cikardi.

insallah öyle bisey olurda önceki mailimin karsiligi gelir.

Deniz Bey merhaba,Bu forumdaki herkesin amacı öncelikli olarak spor yapmak,bu sayede insanlarla iletişim kurarak, masa tenisi sporuna katkı sağlamaktır. Burada en üst düzeyden, en alt düzeye kadarda her türlü oyuncu mevcuttur.Bugüne kadar kimsenin özel yeteneklerden korktuğunu görmedim, bilakis herkes özel yetenekli oyuncularla oynayıp bir şeyler öğrenmek ister. Daha kimseyi tanımadan forumda bu işlerden anlamayan insanlar olduğuna nasıl hemen karar verdin anlayamadım ve bu üslubunuzda hiç hoş değil.Almanya'da 3.ligte oynuyor olabilirsiniz, hatta süper ligde de oynuyor olabilirsiniz, ne tür başarılarınız var?Tahmin ediyorum ki yaşça benden küçüksündür.Sen sen ol, iyi bilmediğin konularda fazla iddalı açıklamalarda bulunma, iyi sporcu her zaman mütevazi olur.Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelemediğime mi üzüleyim, ödülleri kaçırdığım için ağlıyım mı, o güzel ortama katılamadığım için kafamı taşlara mı vurayım bilemedim :aptal2:

her türlü üzülebilirsin valla.özellikle show dalında rakiplerin varken gelmemek büyük kayıp.

tufan bey ve harun showda sınır tanımadılar.

unutturma kendini dostum ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..