Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar şimdiden bütün katılımcılara bol eğlenceler ve zevli maçlar diliyoru.Ayrıca turnuvada çeşitli kategorilerde derece alan sporculara DONIC Türkiye Temsilciliği Hazerspor tarafından 1 adet carbon tahta,1 adet lastik ve ikili kılıf hediye edilecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,uzun zamandır eskice olan arabamı satıp,yerine yenice bir araba alıp,Samsun Bafra lı olan eşimi ve çocuklarımı da alarak,forum buluşması ve güzel bir karadeniz turu yapma hayalleri kuran ben; araba işinin istediğimiz gibi olmaması ve kızımın sbs tercihleri sebebi ile maalesef aranıza katılamıyorum..:uzgun:

Oradaki birbirinden değerli arkadaşlarımı göremiyeceğime mi ,Tufan hocamı bir kez daha seyredemiyeceğime mi, yoksa en uzaktan gelme rekorunu kaptırdığıma mı yanayım,bilmiyorum.. :lol:..

Aranızda olamasakta bilinki kalplerimiz oralarda..Şimdiden katılan tüm arkadaşlara başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum..Lütfen bizi unutmayın (bol resim ,videolar vs..)Herkese Bursa ve İzmir den Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

flaş flaş flaş :hehehe:

7. geleneksel forum buluşması az önce sonuçlandı

işteeeeeeeee objektiflerimizde dikkat çeken ilk manzaralar

7. geleneksel forum buluşmasında şike olayları,hakemle anlaşmalar objektiflerimizden kaçamadı :lol:

Dereceler gerçek değil miydi :hehe:

objektiflerimiz yanşlış mı gördü

turnuvanın güvenilirliği tartışılır mı

Tüm merak edilen sorular için fotoları inceleyiniz :hehehe:

dscf2964t.jpg

dscf2965a.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi zaten bi araba dolusu ekipmanla dönücektin evine. 1 raket kılıfı daha fazla alacam diye olaylara karışmaya ne gerek vardı laugh.gif Yinede 10 numarasın abi. Gayet formda gördüm.

Yusuf sende hem skandalı belgeliyosun hem de masa altından rüşvet verip kendini belgeletiyosun bu nasıl iştir laugh.gif

şaka bi yana, hem bu güzel ortamı kaçırdığım, hem de rizeyi göremediğim için üzüldüm. forum buluşmaları sayesinde her sene yeni bir ili tanıma fırsatı buluyorduk. turnuvada emeği geçen herkesi, katılanları, dereceye girenleri tebrik ederim. seneye görüşürüz umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7. forum buluşması 1.gün fotoları için linkleri veriyorum(2. gün fotolarını Adem Onursal,öğretim görevlisi Gökhan Hocamız,Alparslan Güler,Tufan Yalçın vb. benden fotoları alan kişilerden en kısa sürede bekliyoruz(bende yok(sormayın uzun hikaye)))

Ben bütün fotoları direk tek tıkla indirmek istiyorum diyenler için;

http://rapidshare.com/files/407513953/belge_boyutunda.rar

Not: rapid ücretsiz seçeneğinde ilk 10 indirmeden sonrasına izin vermiyo. o yüzden ilk indirenler tekrar aynı dosyası Rapidshare adresine yükleyip tekrar link vermesi lazım.yoksa link işlemez.ilk kişilerin anlaşılması için indirenler hemen mesaj felan yazsın,ben tekrar yükleyeceğim felan desin. yoksa karışıklık olur

Yok efendim ben ayrı ayrı fotolara bakıp istediğimi yüklemek istiyorum diyenler için

http://img821.imageshack.us/g/dscf2844w.jpg/

http://yfrog.com/mtdscf2844wjx

(ikisi de aynıdır)

"yok evenim ben şöyle daha basit ve temiz bir şekilde fotolara ulaşıp istediğimi yükleyebileceğim bir link arıyorum"

diyenler ise buraya:

http://www.facebook.com/editphoto.php?oid=6311018610&success=5&failure=0#!/group.php?gid=6311018610&v=info

üye olun sitemizin facebook grubuna. bakın fotolara doya doya :alkis:

başka fotoğraf ve video çekenlerin de en kısa sürede çektiklerini paylaşmasını umuyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

X in kim olduğunu hatırlayamadım.kusura bakmasın.sanırım rüşvetleri belgeleyen yusuf idi. :isterim:

X=Ahmet fehmi olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. ama soy ismini bilmiyorum.beyaz tişörtlü olan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle 7. forum buluşmasını organize eden arkadaşım Turushan Övgüye, Tufan Yalçına, takım arkadaşlarım Ümit İpkin ve Nuh Sedat Sonsaya, buluşmaya gelen herkese ve sponsorlara teşekkür ederim. Çok keyifli ve bol maçlı bir buluşma oldu. Katılımın beklenenden az olması, eski dostları görmek açısından üzücü de olsa, fazla sayıda maç yapmak gibi bir imkan sağladı :whistle: .

Sponsorlardan özellikle çok lezzetli çay ikramını gün boyu sürdüren Çaykuru ve lezzetli lahmacun yememize imkan sağlayan Dr. Soframı burada anmak isterim.

Bunun dışında aklımda kalan şey şu, cumartesi günü o kadar oynamışız ki pazar günü herkesin kas yorgunluğundan ( hamlama denilen) hareket edecek hali kalmamıştı. Bir diğer şey ise iki pütürcü vardı, ikiside Malatyadan ve ikisiylede karşılaşma şerefine nail oldum :asabi: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle 7. forum buluşmasını organize eden arkadaşım Turushan Övgüye, Tufan Yalçına, takım arkadaşlarım Ümit İpkin ve Nuh Sedat Sonsaya, buluşmaya gelen herkese ve sponsorlara teşekkür ederim. Çok keyifli ve bol maçlı bir buluşma oldu. Katılımın beklenenden az olması, eski dostları görmek açısından üzücü de olsa, fazla sayıda maç yapmak gibi bir imkan sağladı :whistle: .

Sponsorlardan özellikle çok lezzetli çay ikramını gün boyu sürdüren Çaykuru ve lezzetli lahmacun yememize imkan sağlayan Dr. Soframı burada anmak isterim.

Bunun dışında aklımda kalan şey şu, cumartesi günü o kadar oynamışız ki pazar günü herkesin kas yorgunluğundan ( hamlama denilen) hareket edecek hali kalmamıştı. Bir diğer şey ise iki pütürcü vardı, ikiside Malatyadan ve ikisiylede karşılaşma şerefine nail oldum :asabi: .

necati hocam iki pütürcü bir antici ve bir düz raketle katıldık biz malatyadan.yani her tür oyuncu ile ortaya karısık bi menü sunmaya çalıştık renkli olsun turnuva diye.ha bu arada pütürcülerle beni karıstırmayasınız ben anticiyim hocam :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o kadarını hesaba katamadım.maksat gır gır :isterim:

yusufun bu resmini ben cektim ama olayın iç yüzü öle degil orda yusuf ongun'un daha önce aldığı rüsvetleri geri aliyodu yanlıs anlasılmasın arkadaslar:)) (yusuf kardes ancak bu kadar kurtarabilirim seni yerlerse tabi:)bu arada ongun hala ayderden inemedinmi abi gel bidaha yenmeyecem söz bakma onlar sanstı abi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

necati hocam iki pütürcü bir antici ve bir düz raketle katıldık biz malatyadan.yani her tür oyuncu ile ortaya karısık bi menü sunmaya çalıştık renkli olsun turnuva diye.ha bu arada pütürcülerle beni karıstırmayasınız ben anticiyim hocam :)))

Alparslan hocam tabiki seni karıştırmadım. Turnuva dışı karşılaştığımız için yazmadım, yoksa antici olduğunu unuturmuyum :annoyed: .

Tabiki lakırdı bunlar. İnşallah yine karşılaşırız. Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alparslan hocam tabiki seni karıştırmadım. Turnuva dışı karşılaştığımız için yazmadım, yoksa antici olduğunu unuturmuyum :annoyed: .

Tabiki lakırdı bunlar. İnşallah yine karşılaşırız. Görüşmek üzere...

hocam yolda malatya'ya gelirken sizden de bahsettik cok değerli birisiniz gercekten...bu buluşmanın en güzel tarafı da bu zaten sizin gibi degerli arkadaslarla tanısmak.. yoksa yenmek yenilmek bu sporun eglencesi ve ikinci planda kalan unsuru tabiki...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..