Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yer/oyuncu Arıyorum

Guest egemenalpay

Recommended Posts

Herkese merhabalar. Ankara'ya yeni taşındım ve senelerdir masatenisi oynuyorum. Türkiye'de arkadaşlarımla hobi olarak başladım ve zamanla işi geliştirdim. Önce Amerika'ya taşınınca üniversitede ders olarak aldım ve sonra 1 sene masa tenisi dersi veren hocaya asistanlık yaptım. Daha sonra 1-2 sene kadar ara verdikten sonra 1buçuk sene kadar önce tekrar 10-15 kişilik bir ekiple 1 sene kadar haftada 3 kere oynadım. Benden ileri düzey (Amerika'daki rating sistemi ile 1900 seviyesinde) oyuncularla aylarca haftada 10 saat civarı oynadım ve 6 ay kadar önce Ankara'ya geri taşındım ve oynayabileceğim yer ve kişiler arıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok iyi tanıtım oldu, anlattıklarından hakkında gereken bilgilere sahip olduğumuzu düşünüyorum, şimdiden aramıza hoşgeldin diyelim, forum moderatörlerinden tufan yalçın'la bağlantı kurarsan yardımcı olacaktır, hem kendi salonu mevcut hem de ankaradaki oyuncuların genelini tanır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..