Jump to content
Masatenisi.org Forum

2010 Yılı Antrenörlük Kursu

turushanovgu

Recommended Posts

bu şekilde duyurmanız iyi oldu hocam thumbsup.gif istanbul a gelmesini iple cekiyorum gecen sene kaçırdım bu sene girecegim inş. buradan duyuru yaparsak isteyenler de ögrenmiş olur hem...

Ben de istiyom ben de. Beni de götür. Nasılsa iyi oynayamıyorum. Bari antrenmanör olayım. Onlar iyi oynamasa da oluyormuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili ongun kendine haksızlık etme lütfen, oyununu biliyorum ve beğeniyorum, hem antrenör hem de sporcu olarak devam edebilirsin

Teşekkür ederim

Hımm... hem antrenör hem oyuncu öyle mi? Bu iki çanta taşıyacağım anlamına gelir. Altından kalkabilir miyim bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim

Hımm... hem antrenör hem oyuncu öyle mi? Bu iki çanta taşıyacağım anlamına gelir. Altından kalkabilir miyim bilemiyorum.

Ben artık tek bir çantayı zor taşıyorum oda seyirci olarak, altından nasıl kalkacağımı sen birde bana sor.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun abi nerden buluon böle lafları. Final maçında timo yu bile güdlrürsün :) ayrıca forumda yeni bir sayfa açmanın artık gerek olduğunu düşünüyorum! sayfa adı: Ongun'dan Dolgun Sözler :)

Daha neler. Foruma fazlasıyla tezgah açtım zaten. Susturucusu patlak egsoz gibiyim. Aslında forum üyelerinin akıl ve ruh sağlıkları hayrına biraz sussam iyi olacak. Bir ki üç tıp!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 3 months later...

evet neredeyse 1.5 yıldır İstanbul da 1. kademe antrenörlük kursu açılmadı bence bu talepleri tmtf ye e mail atmak lazım toplu bir istek gelirse federasyonda ona göre bi planlama yapabilir..

Ben attım.. Kursun açılmasını isteyen diğer arkadaşlar da atarsa iyi olur wink.gif

tmtf mail : masatenisifed@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl şubat ayında İstanbul'da yapılmıştı..Burnumun dibinde,kampüsümde yapılmıştı hemde..Fakat tam final ve bütünleme dönemine denk geldiği için katılamamıştım,çok üzülmüştüm..İnşallah en kısa sürede yeniden açılır da katılma şansımız olur..Sabahattin Hoca ile bir konuşmak lazım bence,federasyona mail atarak olacak iş değil bu :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen yıl şubat ayında İstanbul'da yapılmıştı..Burnumun dibinde,kampüsümde yapılmıştı hemde..Fakat tam final ve bütünleme dönemine denk geldiği için katılamamıştım,çok üzülmüştüm..İnşallah en kısa sürede yeniden açılır da katılma şansımız olur..Sabahattin Hoca ile bir konuşmak lazım bence,federasyona mail atarak olacak iş değil bu smile.gif

Belki bu işler sanıldığı kadar basit değildir. Hatta belki bununda bir mafyası vardırgreedy.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..