Jump to content
Masatenisi.org Forum

Veteran Turnuvası Ankara

Recommended Posts

Forum Üyelerimizden Sergent da 40 49'da hem Ensari hem de Diler ağabeyi yenerek şampiyon oldu. Gerçekten harika bir Turnuva oynadı, buradan da bir kez daha tebrik ediyorum:)

Bora ve Çağlar da iki çok güzel maç çıkarttılar bravo vallahi ...

[/ quote]

Ozancım çok teşekkür ederim.Bu başarıda sizlerinde payı çok Çankaya da yaptığımız antrenmanların sayesinde başarı gelmemesi mümkünmü. Bende bütün çankaya ekibimize teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ensari Acar ve Diler Dinçer gibi iki güçlü veteranı arka arkaya yenmek her yiğidin harcı değildir. Zafer Yıldırım (Sergent) tarih yazdı abimiz. Kendisini tebrik ediyorum.

[/ quote]

Bora'cığım teşekkür ederim karseşim. Her nekadar fikstürde bana çok haksızlık yapılmış olsada sonuca giderek onların oyunlarını bozmak ayrıca büyük bir mutluluk benim için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvaya katılan ve derece elde eden herkesi canı gönülden kutluyorum.Oldukça güzel ve zevkli maçlar olmuş.Zafer seni zaten ayrıca kutladım ama buradanda kutluyorum ki gerçekten çok güçlü rakipleri yenerek şampiyon olmuş ve gözümü çok korkutmuş bulunuyorsun.Ama buralara gelene kadar ne kafalar yardın ve ne dikişler attırdın o kafaya.İşte döktüğün kanların ve emeklerin karşılığı bu :lol: .Kutluyorum tekrar seni :thup: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan'cığım tebriklerin için çok teşekkür ederim.Kafamı kırdığım gün seninle oynayacağım diye heyecandan olmuştu. Sende benim kafam kırılmasın diye artık Çankaya'ya gelmiyorsun kendini özlettin.Gelde sıradaki gelsin esprisini yapalım.görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..