Jump to content
Masatenisi.org Forum

Veteran Turnuvası Ankara

Recommended Posts

Forum Üyelerimize duyuru yapmak istedim ve bana gelen mesajı aynen sizlere ilettim.Bir aksilik olmazsa bende katılacağım ve müsait olan tüm arkadaşlarımı bu turnuvada görmek isterim.Katılım için bilgi verilmiş ancak yeni bilgiler aldığımda sizlere haber vereceğim.

İlginiz için şimdiden teşekkürler...

ARKADAŞLAR;

Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz ve değişik illerden ortalama yüzelli civarında arkadaşımızın katıldığı veteran masa tenisi turnuvası bu yıl 16-17 Ocak 2010 tarihlerinde yapılacaktır. Daha düzenli ve sorunsuz bir organizasyon için turnuvaya, ortak olarak düzenlediğimiz akşam yemeğine katılmak isteyen arkadaşların isimlerini önceden bildirmesini rica ediyoruz.

Yer : TAİ Spor Salonu

Fethiye Mahallesi, Havacılık Bulvarı No:17

06980 Kazan-ANKARA / TÜRKİYE

Program

Açılış :

Başlama T. ve Saati : 16.1.2010 - 10.00

Öğle arası :12.30-13.00

Salondan ayrılma :18.00

Akşam yemeği :20.00

2.Gün Müsabaka başlangıcı

Pazar :10.00

Öğle arası :12.30-13.00

Bitiş T. ve Saati : 17.1.2010-17.00

Tai Spor Salonuna gidiş-geliş için Belediye otobüsleri mevcut olup , isteyen arkadaşlar ve dışardan gelen misafirler için servis tesis edilecektir.

Dışardan gelecek arkadaşlarımız için otel ve misafirhanelerle görüşülmüş olup gerekli katkıda bulunulacaktır.

www.ankaramasatenisi.org.tr

Ankara Masa Tenisi Derneği ve Ankara Masa Tenisi Kuruluşlar Birliği

Adına

Yusuf TUNA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba Tufan Hocam,

Nasip olursa Bursa'dan 5-6 arkadaş gelmek istiyoruz.Anlaşmalı yerlerin telefon numaralarını alabirsek önceden yer ayırtabiliriz.Size zahmet Yusuf hocamdan bir bilgi alabirseniz iletebilirmisiniz?Bende Bursa'da Süper ligteki arkadaşlarada yayılımını yapacağım.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Tufan hocam iyi akşamlar diliyorum.

Turnuva için kayıt yaptırmamız gerekiyormu.yoksa belirtilen saatte orada olmamız yeterlimi.

Bende iştirak etmek istiyorum,yeni insanlarla tanışmak istiyorum.

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam abi bizde izmirden gelip turnuvaya katılmak istiyorduk.ama bu hafta sonu oynayacağımız kuruluşlar ligi maçlarını(9-10 ocak) dünkü kuruluşlar ligi maçlarında anons etiller haftaya alınmış(16-17 ocak) öyle olunca 6 tane maç oynamak zorunda olacağız büyük bir ihtimalle gelemiyeceğim.müsabakalara katılan herkese başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ;

Veteran Turnuvası TAİ Spor SALONU'nda yapılıyor. Ankara dışından katılacak arkadaşlar için resmi kurum misafirhanesi(25 Dolar ve 20.-TL) ve otel (45.-Tl Dört yıldız , Kahvaltı dahil)seçenekleri mevcut. Ayrıca Ankara içinden Necatibey Caddesinden TAİ'ye gidecek belediye otobüsleri kalkıyor. Servis için de ücreti karşılığı Bakanlık Kocatepe , Sıhhiye Köprüsü ve Ulus Küçük tiyatro yanından servis aracı Cumartesi sabahı 9.00'da kalkacak.

Turnuvaya zamanında başlayabilmemiz için katılacak arkadaşların isimlerini ve yaş kategorilerini önceden yazdırmaları gerekiyor. Cumartesi akşamı da ortak yemek düzenlendiğinden (22-27.-TL), yine bu yemeğe de katılacak arkadaşların isimlerini önceden bildirmesini rica ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki isimleri kime yazdırıcaz ?haftasonu salonda olmamız yeterli mi ?ayrıca benim raketimin tek tarafının kırmızı lastigi eksik :( bu konuda da orda banayardım eden olur mu?

Cumartesi saat 9.30'da TAİ Spor Salonu'nda başlayacak.İki gün sürecek şampiyonada 30-39, 40-49, 50-59 , 60 ve üstü, çiftler, karışık ,30 yaş altı ,bayan, mixed müsabakaları yapılacak. Cumartesi akşamı şampiyonaya katılan sporcularla ortak yemek organizasyonu düzenlendi.17 Ocak Pazar günü 17.00'de sona erecek şampiyonaya İstanbul, Adana, Bursa, İzmir, Sakarya , Hatay ve ilimizden ortalama 150 sporcunun katılması bekleniyor. Şampiyonanın yapılacağı TAİ Spor Salonu'na ulaşım için Shhiye Sezenler Sokak'tan kalkan belediye otobüsleri kullanılabilir.

İsminizi bugün yazdırmanız gerekiyor. Ona göre fikstür hazırlanacakmış. İlgili kişi dernek başkanı Yusuf Tuna tel. no :0.532.5503820 ( Ankara ) lastik konusunda da orada birilerinden yardım isteyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvanın ilk günü organizasyon açısından faciaydı. Salonun bir limiti olduğunun düşünülüp ona göre önceden kaç kişinin katılabileceğini belirlemek çok mu zor. Sabah 9'da oraya gidip bir maç yapamadan akşam 5'e kadar bekleyenler oldu... Bu işi yapanlar eğer beceremeyeceklerse bıraksınlar da, bari insanlar masa tenisinden ve turnuvalardan soğumasınlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlış bilmiyorsam;

20-29 yaş grubunda Burak birinci oldu, Burak'ın Bora ile yaptığı maç ile Çağlar ile yaptığı maçlar muhteşemdi, Bora'da Çağlar'da maçı alıp sonra verdiler diyebilirim.

30-39 yaş grubunda Gürcü Pataa birinci oldu, İranlı genç Muhammet 2. oldu, maçları yine çok zevkliydi, maçı Pataa kazanmasına rağmen daha çok Muhammet alkışlandı diyebilirim.

40-49 yaş grubunda Zafer bey birinci oldu.

50-59 yaş grubunda Ergün hoca birinci oldu, final maçını rahat kazandı, yaş grubunda ciddi rakibi yok gibiydi.

Çiftleri herhalde Türk Telekom grubu aldı, Pataa ile Atilla bey.

İstanbul grubundan fazlaca katılı oldu, Bora Dileri'nin maçına iddiaya girdik, Bora maçı kazanarak bana Nestle Damak kazandırdı. Bora oldukça soğukkanlı ve kaliteli bir oyuncu, kendisini zevkle izledik.

Organizasyonda sıkıntılar yaşandı, ben de ilk maçımı 16.00 gibi yaptım, 9 masa 150'den fazla katılımcıya yetmedi, 4'lü gruplardan 2 oyuncu çıktı, sonra elemeye döndü, Çift maçlar yapıldı, Mix maçlar yapıdı, katılım çoktu ancak beklemek insanları fazlaca yordu.

Her ne olursa olsun çok güzel maçlar izledik, organizasyon için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel görüşlerin için teşekkür ederim Hıcın. burak bizlerden fazlasıyla tecrübeli bir oyuncu. çok iyi oynadı ve kritik sayılarda tecrübesini konuşturdu. ayrıca forum üyelerinin bazıları ile görüşüp tanışmak bizim açımızdan turnuvaya renk kattı. genel olarak bakarsak, sporcu sayısının çok fazla olmasından dolayı bir takım teknik aksaklıklar çıksa da güzel bir haftasonu geçirdik. turnuvada emeği geçenlere teşekkürler.

bir kaç resim çekmiştim..

http://img197.images...36/img0126d.jpg

http://img706.images...93/img0127x.jpg

http://img197.images...4/img0128ot.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazıma Bora ve Çağları tebrik ederek başlamak istiyorum. Açıkçası bu kadar zorlanacağım hiç aklıma gelmemişti :D ama Bora ve Çağlarla maç yaptıktan sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki 2 side çok iyi oyuncular ;)biraz maç tecrübeleri olsa maçlar elimden gidebilirdi. Her ne olursa olsun ben kendi adıma gerçekten çok eğlendim ayrıca bu kadar kalabalık olacağını da hiç tahmin etmiyordum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..