Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Turnuvaları

Guest Alp Z

Recommended Posts

Ben 16 yaşındayım gençlere giriyorum galiba okulumuzun takımı yok hocama takım kurmak için istekte bulunucam bunun için istanbul da liseler arası yada benzeri turnuvaları hiç bilmiyorum bu konular hakkında bilgi istiyorum sizden şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba,İstanbul'da MEB maçları oluyor.Bu maçlarda ilk dörde kalan okullar Türkiye Şampiyonasına katılıyor.Bu maçların yada seçmelerin tarihleri o yıl Dünya Şampiyonasının yapılıp yapılmamasına göre değişiyor.Türkiye Şampiyonu olan okul takımı Dünya Şampiyonasına katılıyor.Eğer bu yıl Dünya Şampiyonası varsa Aralık ayında bölge seçmeleri,Mart ayında Türkiye seçmeleri yapılıyor.Eğer Dünya Şmpiyonası yoksa seçmeler daha geç tarihlerde yapılıyor.Okul takımları 3 kişiden oluşuyor.Siz hangi okuldasınız?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.mtist.com

Tozkoparan Spor Salonu'nda yaş gruplarına göre ferdi ve takım il birinciliği maçları yapılıyor. Lisansın olduğu taktirde gençler ve büyükler maçlarına katılabilirsin. Faaliyet programında tarihler var. Fakat ilk sezonun maçları yapıldı. İkinci yarıyı bekleyeceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..