Jump to content
Masatenisi.org Forum

2005 Avrupa Şampiyonası

Recommended Posts

• İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bugünkü maçlar çok yavandı; bir tek Waldner'in maçında, ustanın birkaç hareketi durumu idare etti; gösterilen diğer maçlar baydı... halbuki yan masada bir Kreanga - Süss karşılaşması 4:3 sonuçlandı, herhalde en heyecanlı ve çekişmeli maç oldu ama onu da göstermediler, yazık...

yarın Boll, en korkulu rakibi Smirnov ile karşılaşacak; bunu geçerse, şansı çok yüksek, ama dedim ya en korkulu rakibi...

benim hayalimdeki final esasen Kreanga-Samsonov; bunların maçları bi acayip oluyo, insan masa tenisine doyuyo...

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eurosport biraz kelek attı bugün, canlı yayındaki sorundan ötürü çok kısa sürede masa tenisi yayını bitti. ama yine de macaristan-rusya bayanlar çift maçını yayınladılar. bence çok heyecanlı ve güzel bir maç oldu. uzun ralliler oldu. rus oyuncuların ikisi de defansçıydı. hal böyle olunca ilginç bir maç oldu. defans oyuncularının contralarını hep çok sevmişimdir, bu maçta da epey böyle puan oldu. bu defansçı milleti beklenmedik anda hucüm yaptıklarında izlemesi keyifli oluyor doğrusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız Eurosport da yayın bitince genelde Eurosport2 de devam ediyor. Digiturk de kanal 74 de çıkıyor.

Bugün Timo Boll 4-1 yenilip elendi.

Patrick Chila Avusturya lı çinli yi 4-2 yendi ve eledi. Bir seti 11-0 aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu euro sport guzelım masa tenısını verecegıne devamlı bilardo veriyor gıcık ediyor adamı.

gece tekrarını verekmı acaba bugünün maclarını? ben kacırdım.

:bonus:

bugünki maçlar çok keyifliydi... primorac, saive ve kareenga maçlarını kazandılar...ama samsonov'un maçından haberim yk..bilen varsa lütfen yazsın..bu arada timo boll kime yenildi... :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız Eurosport da yayın bitince genelde Eurosport2 de devam ediyor. Digiturk de kanal 74 de çıkıyor.

Bugün Timo Boll 4-1 yenilip elendi.

Patrick Chila Avusturya lı çinli yi 4-2 yendi ve eledi. Bir seti 11-0 aldı.

Weixing 11:0 verdiği sette sakatlanmış ama galiba...

Samsonov-Crisan maçını Eurosport 2 verdi mi? çünkü gene süper bir maç olmuşa benziyor, Samsonov 4:3 alarak yarı finale kalmış, Krişan'a yazık oldu, en azından bir madalya hakediyordu.

ben bu arada ufak bir hesap hatası yapmışım; Kreanga ile Samsonov finalde karşılaşabilirler gibi hesaplamıştım ama aynı taraftalarmış. bu durumda maalesef yarı finalde karşılaşıyorlar, yazık olacak birine, aslında ikisi de şampiyonluğu hakediyorlar.

öte tarafta, J.M. Saive gene bıkmadan usanmadan maça asılmasının semeresini yarı finale kalarak aldı, üstelik te Boll'u eleyen Smirnov'u 4:0'la ezip geçti. Primorac ise yarı finalin bence sürpriz isimi, ama Avrupa Şampiyonası denince Primorac'a bişeyler oluyo, illa ki şampiyon olmak istiyor. Zolli'yi elerken iyi bir performans gösterdi bence...

benim esasen hiç beklemediğim isim Patrick Chila oldu; Kreanga sinirlerine hakim olmasa, maçı verebilirdi de. o ne yamuk oyun kardeşim; solak olması ve side spinleri aklıma ister istemez birini getirdi, kim acaba :D: :bonus: demek ki neymiş, bu tip oyuncuları, Kreanga gibi oynayıp geçmek lazımmış :P:

Ping the quarter finals analyzer Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Weixing 11:0 verdiği sette sakatlanmış ama galiba...

benim esasen hiç beklemediğim isim Patrick Chila oldu; Kreanga sinirlerine hakim olmasa, maçı verebilirdi de. o ne yamuk oyun kardeşim; solak olması ve side spinleri aklıma ister istemez birini getirdi, kim acaba :D: :bonus: demek ki neymiş, bu tip oyuncuları, Kreanga gibi oynayıp geçmek lazımmış :P:

Weixing in küçük parmağı masaya çarpmış ama o set bitince bir sonraki seti aldı. O sette 4-5 sayı geri düşünce gevşedi ve her topu fileye kesti. Yani sakatlık bahane.

Chila - Kreanga maçı seyrettiğim en güzel maçlardan birisiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçların ve Eurosport yayın saatleri, bu konunun ilk mesajında yazıyor Erdem <_<

Ping

saol ping...bu arada tsubasa sana da katılmamak mümkün değil...kraenga-chila maçı süperdi... :B: ama saive ile ilgili söylediklerine pek katılmıyorum...en iyi oyun çıkaranlardan birisiydi... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence de saive çok iyi bir maç çıkardı. tecrübenin ve sağlam bir ruh halinin ne kadar iyi olduğunun en önemli göstergesi idi. chila defansçı olmak istemiş çocukluğunda ama hocaları izin vermemiş sanırım, belli ki adamın kursağında kalmış :gulumse: kestiği topların bazıları kreanga'yı çok rahatsız etti. hatta kreanga masaya değmesin diye dua etti çoğu zaman :gulumse: bu yüzden de bildiğimiz Kreanga backhandlerinden çok göremedik doğrusu...

benim gönlüm samsonov-saive finalinden yana. bana kalırsa primorac'ın oyununda bir heyecan yok. odun gibi adam yahu :D: halbuki diğerlerinin özellikleri var, kimisi bi acayip raket tutuyor, kimisi backhandleri ile rakiplerini hasta ediyor, kimisi süper keserek defansçılara taş çıkartıyor :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu anda sürmekte olan bayanlar yarı finalinde hakem yakalanması zor bir hatayı yakaladı. hollandalı oyuncunun servis sırasında topu elinden çıkarırken parmakları ile topa spin verdiğini farketti. yavaşlatılmış çekimde gösterildiğinde durumu açıkca görmek mümkün. hakemi tebrik ediyoruz :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sonunda avrupa maçları sonuçlandı...tabi ki samsonov'un şampiyonluğu ile...açıkçası samsonov'un bu kadar kolay şampiyon olacağı aklıma gelmezdi...kreanga ile maçında ilk iki set zorla oynuyormuş gibiydi...3. sette de durum 6-7 iken kendisi mola aldı ve seti 11-6 kazandı..sonraki setler ise kreanga için tam bir kabustu...3-2-4 sayı alarak maçı bitirdi...final ise bizler için kısa sürdü..eurosport saolsun ilk 3 seti görmemizi engelledi ama diğer setler çok keyifli geçti...görüldü ki samsonov avrupa'nın en iyisi... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı final maçlarında Kreanga ile Samsanov'un karşılıklı spin çektikleri bir ralli ile final maçında Saive'in geriye çekilip yüksek top atarak savunma yaptığı ve sonunda sayı kazandığı bir ralli muhteşemdi gerçekten hatırlayanlar varsa. Final maçındaki pozisyonda Samsanov sayıyı alabilirdi bence ama nedense pek istekli değildi yada bana öyle geldi. Vuruş yönünü değiştirmedi hiç.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı final maçlarında Kreanga ile Samsanov'un karşılıklı spin çektikleri bir ralli ile final maçında Saive'in geriye çekilip yüksek top atarak savunma yaptığı ve sonunda sayı kazandığı bir ralli muhteşemdi gerçekten hatırlayanlar varsa. Final maçındaki pozisyonda Samsanov sayıyı alabilirdi bence ama nedense pek istekli değildi yada bana öyle geldi. Vuruş yönünü değiştirmedi hiç.

togay bana kalırsa istekli değildiden öte fazla kasmadı kendini...kesin şampiyon olacağım niye zorlayayım ki kendimi diyen havası vardı turnuva boyunca :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 100 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..