Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce Hangi Marka

kaan erbay Keskin

77 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Merhaba

İyi niyetli bir anket..Kaan kardeşimiz..masa tenisinin ekipmanlardan oluştuğunu sanırım atlamış..Ekipman deyince Tahta ve lastik diye ayırmak gerekir..Tabi onu da oyun stiliniz ile olan ilişkisini açıklamak veya tanımlamak şartıyla..rneğin ALL bir oyuncu için siz BUTTERFLY tahta da veya STIGA tahta da kullanabilirsiniz..Sorun Bu tahta üzerinde deneyeceğiniz ALL lastikler için en iyisi ne olabilir..İşte o zaman Sünder sertliğinden tutunda kalınlığa,veya inverted olup olmadığına kadar bir sürü özelliği düşünmeniz gerekir.Bu da yetmez nedeni ise ALL oyuncu örneğinde masaya olan uzaklığınızın da ekipman seçiminde önemi büyüktür.

Anketi DEF -, DEF, ALL -,ALL,ALL +, OFF -, OFF, OFF + oyun stilinize göre ekipman seçiminiz diye değiştirmek belki bir açıdan fikir verebilir

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi marka şudur demek çok zor ama benim kanaatim Butterfly en başarılı marka. Gerek lastik , gerek tahta ve diğer ürünlerde hep kaliteyi yakalamış ve gündemde kalmayı başarmış bir marka bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Benim için en iyi marka adımdan da anlaşıldığı gibi donic.Ama şöyle birşey varki burada oy kullananların hepsi çok deneyimli değil.Dolayısıyla ilk aldığı raket ne olursa onu söyleyenler var.Onlara neden sorusunu sorarsanı yanıtı çünkü ben kullanıyorum olmalıdır.Bu arada lütfen yazıma kimse alınmasım.Yazdığım şey 2 3 raket deneyenler içindir.(Ben de dahilim bunlara)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Maç alabileceğim, rakibimi yendiğim her marka raket benim için en iyisidir.Selex veya Bilge önemli değil. Bu markalarla oynayıp Butterfly veya başka marka bir raket kullanan rakibimi yenersem benim oynadığım raket en iyi rakettir. Fiyatı 5 tl'de olsa farketmez. Yendim dimi...bitti o zaman...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

çifte haz pardon mutluluk da pek anlamlı

ben çoğu markanın tahtalarını ve lastiklerini denedım...tabı forumdan turushan abi veya harun kadar degısık ekıpman kullanmıslıgım yok...kullandıklarım arasında tahta konusuda nıttaku benım favorim uzak doguda muthiş tercih ediliyor...hangı markayı tercih etmezsin diye bir anket olsa tahtada androyu lastıkte joola tercıhen sonlarda olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..