Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Su Bazlı Lastiklere Geçiş

zhd Emre

Recommended Posts

Herkese merhaba. Elimdeki ekipmanı şu yeni solüsyonsuz su bazlı lastiklerle değiştiricem. Avrupa lastiği alıcam bu sefer. Çok kasıodu beni. Bilirsiniz. Şutları geri gönderemiyorum ve solüsyon çok sıkıyor. Ve dönüş falan olmayacak geri çin lastiklerine. Zamanında bas bas bağırmışlardı forumda abilerim ama işte dinlemem lazımmış onları. Bunu iyi okusunlar foruma yeni girenler.

masaya genelde yakınım, gerektiğinde açılırım. Çoğu zaman hızlı oynamak tercihim ama ille spine gircem diye birşey yok, birçok topu düz spinsiz göndermeyi severim(İşte bunu şu ekipmanla yapamıyorum). Topu yavaşca spinsiz gönderdikten sonra rakibimin yaptığı spinli topa abanırım. Tekdüze spini sevmem, oraya buraya yollamaya çalışırım. Kimi boş toplar kimi spin dolu felan. Kontrolsüz hız bana göre degil. Spinleri geri göndermekte pek sorunum yok. Toplara yetişmek pek sorun olmuyor. Şutları ve havadan gelen hiç bir topu sevmem ve kaldırmam. Bh de daha defansifim. Ama hiç belli olmuyor. Böyle oynarım genelde. Buna göre değerli önerileriniz nelerdir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre abi ben spinden etkilenmem demiştim yanlış anlamışsın.

Bu kadar cevaba sanırım kendi kafama göre rastgele birşey almam gerekecek. Ya donicin yeni barracuda ya da diğer yeni lastiklerinden biri olur ya genius ya da andro revo fire. Sorun şu, hangi sertlikte almalıyım? Dediğim gibi masaya yakından oynuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..