Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi İş Yeri Açmak İstiyorum

Guest CanPolat

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar, konu başlığındanda anlaşılacağı üzere Kastamonunun tosya ilçesinde 30 bin nüfusluk şirin bir ilçemizde masa tenisi salonu açmak istiyorum böyle 5 masalık bir yer, içinde bir bilemedin 2 adet langırt ve sonraki aşamada da playstation 3 atmayı düşünüyorum tabi bunun için geniş bir yer olması gerektiğininde bilincindeyim. Ben aslında masa tenisini çok seviyorum zaten sevmesem böyle bir işe girmek bir yana bunun araştırmasını yapıp forumlara üye olma zahmetine katlanacak kadar yormazdım kendimi:) hele bide konu aç başlık yaz soruyu sor, nefret ederim ama herşey masa tenisi için :) de.. Şimdi saati bir tl den hadi bilemedin yarısı kadar bir fiyat için siz para verip oynarmısınız ? ben bi salon bulamıyorum keşke olsada parasıyla bile olsa oynasam diye çok yad ettim acaba ben gibiler yok mu hiç ? Çok uzun yazdım biliyorum kusura bakmayın acaba iş yapar mı sorunun ana teması ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul Belediyesinin yaptığı tesislerde masa tenisinin saati 3 lira. Ama orası İstanbul.

Kastamonu-Tosya halkının ortalama gelir düzeyi nedir en iyi siz bilirsiniz.

5 masa, saati 1 liradan sizin masraflarınızı karşılayacak mı, bunun hesabını iyi yapmak gerek.

Herşey gelecek talebe bağlı. Kimin masa tenisine meraklı olduğunu dışarıdan bakarak asla anlayamaz insan.

Belki de bir masa tenisi turnuvası tertipleyip durumu görmeniz gerek.

Tüm zamanların en iyi tavsiyesi, Nasrettin Hoca'nın ki bence:

"Ya tutarsa?"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle güzel bir girişim fakat langırt ve ps3 orayı spor ortamından çok eğlence ortamına dönüştürür, eğlence ortamı oluşturmak istiyorsanız bilardo eminim masa tenisine göre daha fazla müşteri ve para getirecektir, 5 masalı tenis ortamı için çok büyük alan ihtiyacınız olacaktır (kirası da o derece artacaktır), 1 masa, saati 1 liradan günde 10 saat kullanılsa 10 lira, 5 masa toplam 50 lira getirir ki ongun'un da dediği gibi işletmenin yürümesi için çok zor, aidat ve saatlik yapsanız daha mantıklı olur, üyelere aylık 50 tl aidat, saatlik gelenlere masa başı 2 tl daha mantıklı görünüyor, 1-2 buzdolabı koyup içecek bulundurabilirsiniz, ancak langırt ve ps3 dediğim gibi ortamı spor ortamından çıkarır

şimdiden başarılar dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..