Jump to content
Masatenisi.org Forum

Turnuvaya Katılınıyormu

Guest rifat41

Recommended Posts

AßiLerim Bu Turnuvaya turkLer Katılıyormu Yanlıs anlamayın ama avrupa bırlıgınde degılız dıye ben bu turnuvaya katılamadıgımızı dusunuyorum ? Bızım Bir Suru Milli oyuncularmıız var cokta guzel oynuyorlar .Bır Yardımcı olurmusunuz ?

post-10356-1258108640,36_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne yazıkki all star maçlarına herkes katılamıyor, türkiyede de en iyi olmak hiç önemli değil, önemli olan uluslarası arenada adını duyurman bu da aldığın galibiyetler ve şampiyonluklarla oluyor, istanbuldaki özel bir turnuvaydı, sadece belli isimler davet edildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olayı şöyle bakarsak biraz daha anlaşılabilir:

Mesela Ronaldo Real Madridde oynuyor. Bu turnuvaya katılan arkadaşlar Masatenisinin Ronaldo' su.

Bende masatenisi oynuyorum. Ama halı sahada.

Şimdi halısahadan ismimi Ronaldo kadar duyurarak böyle bir turnuvaya davet edilme olasılığım hemen hemen hiç yok.

Bizim sıkıntımıza gelince:

Ronaldo'nun oynadığı bir turnuvaya Arda veya Semih gibi oyuncular katılabilir. Ama masatenisinin Arda veya Semih' i henüz çıkmadı memleketimizde. Dolayısıyla ancak misafir oyuncu olarak katılabilen oyuncumuz var.

Bilmem anlatabildim mi?

Anlıyorum peki İsimlerini Duyurmak diyorsunuz ben mesela golcuk dışına cıkamıyorum kendimi nasıl duyurabılırım ... Peki all star maçlarına nasıl bizi cagırmıyorlarmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım,

siz Gölcük dışına çıkamıyorsanız sizi zaten çağırmazlar.

Bir gün Gölcük'de olursa AllStar maçları sizleri de yeşil masalarda görmek isteriz...

Hakan abicim tamam anlıyorum ama benim haberim olmuyor nasıl takip edebilirim onu soruyorum zaten alls star maçlarınada gidicek değilim ama sadece merakım var yani masa tenisine sadece merak yetmiyor ama sonuçta ben heycanımı yenmek istiyorum. saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan abicim tamam anlıyorum ama benim haberim olmuyor nasıl takip edebilirim onu soruyorum zaten alls star maçlarınada gidicek değilim ama sadece merakım var yani masa tenisine sadece merak yetmiyor ama sonuçta ben heycanımı yenmek istiyorum. saygılar

Tatillerde bir şekilde geleceksin İstanbul'a , bol bol masa tenisi oynayacaksın (izleyeceksin).

İllaki bir akraban veya tanıdığın vardır İstanbul'da...

Ama "Gölcük dışına çıkamam ben" dersen yapacak fazla bir şey yok gibi.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam all-stars maçları dünyanın en iyi oyuncuları arasında yapılıyor zaten o kadar iyi olsaydınız türk olduğunuz için mutlaka çağırırlardı

Hocam ne güzel söylemişşiniz anlamadığım şu türkiyede milyonlarca kişi masa tenisi oynuyor düşünüyorum ki vardır elbet cok guzel oynayanlar ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam ne güzel söylemişşiniz anlamadığım şu türkiyede milyonlarca kişi masa tenisi oynuyor düşünüyorum ki vardır elbet cok guzel oynayanlar ..

masa tenisini zevk için oynayanlar vardır bide kendine meslek edinenler. meslek edinecek birisinin (sıralamlarda ilk 50ye falan girmek istiyosa) 10 yaşında masa tenisine başlaması lazım. 16-17 yaşlarında başlayan bir kimse o başarıyı elde edemeyeceği için boşa uğraşıp geleceğini tehlikeye atamaz. ayrıca http://www.ittf.com/_front_page/ittf1.asp?category=wr sitesinden kimlerin iyi oynadığını görebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani bir dahaki sene istanbulda olmıyacakmı ? ve bence turkler'i desteklıyorum inşallah birdahki sene birisi çıkar all star maçlarına .. :) Türkler yenilsede gurur duyuyorum oraya cıktığı için selamlar :..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ozgur abi şöyle bir söz var 1 tane türk 10 japona bedel 10 tane turk 1 jopana bedel değil yani bence türkler azim ettimi herşeyi yapabilirler... selamlar

bu yazıyı yeni gördüm ama sadece azimle olmuyor. bilgi teknik taktik de gerekiyor. bunlar için dışarıdan bilgi almamız gerekiyor bir de ülkemizde masa tenisi çok önem arz etmediği için öncelik başka sporlarda oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..