Jump to content
Masatenisi.org Forum

Güzel Servisler.

Guest uyanikf

Recommended Posts

Çok güzel. Fakat vazifemiz olduğu üzere eleştirmek durumundayım:

1- Ben olsaydım müzik tercihim

olurdu.

2- Arkanızdaki çiçek su istiyor. Toprağını da havalandırmak lazım. Biraz cansız ve solgun gördüm.

3- Bazı servislerde serbest kolunuzu topun önünden çekmekte gecikiyorsunuz yada tam çekmiyorsunuz. Bizim memleketteki hakemler ses etmez gerçi ama sizin oralarda itiraz ederler herhalde.

4- Arkadaki beyaz tahtayı hiç kullanmamışsınız. Çeşitli illustrasyonlarla (ne demekse) video daha zenginleştirilebilirdi. En azından insan bir Liu Guo Liang'ın bir Ma Lin'in resmini koyar yahu.

Güzel servisler. Keşke ben de böyle servis atabilsem. Elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi eleştirmek bana düşmez ama servisler yüksekten gidiyor gibime geldi yani filenin fazla üstünden geçiyor.hoca bizi çok uyarıyordu bu konuda

bende cektikten sonra farkettim grcekten toplar yüksekten geliyor, calisarak onlari da düzeltmeliyim

tesekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genelde bu oluyor. Ben de ilk kendi videomu seyrettiğimde sandığımdan daha yüksekten oynadığımı farkettim. Masa başında farkedilmeyen şeyleri videodan çok daha güzel farkedebiliyor insan. Mutlaka herkes bir antrenmanını ve iyi bir maçını kaydedip seyretmeli bence.

bende maclarimi cekiyorum, gercekten cok iyi oluyor, hatalarimi kendi gözümle görmem cok iyi oluyor, ilerde faydalarini görürüz ins...

hemde cok uygun bi kamera ayakligi aldim , bide normal digital kamera var, cekip bilgisayara atiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Çok güzel. Fakat vazifemiz olduğu üzere eleştirmek durumundayım:

1- Ben olsaydım müzik tercihim

olurdu.

2- Arkanızdaki çiçek su istiyor. Toprağını da havalandırmak lazım. Biraz cansız ve solgun gördüm.

3- Bazı servislerde serbest kolunuzu topun önünden çekmekte gecikiyorsunuz yada tam çekmiyorsunuz. Bizim memleketteki hakemler ses etmez gerçi ama sizin oralarda itiraz ederler herhalde.

4- Arkadaki beyaz tahtayı hiç kullanmamışsınız. Çeşitli illustrasyonlarla (ne demekse) video daha zenginleştirilebilirdi. En azından insan bir Liu Guo Liang'ın bir Ma Lin'in resmini koyar yahu.

Güzel servisler. Keşke ben de böyle servis atabilsem. Elinize sağlık.

Ongun abi o müzikle denedim. Toplar sanki bi ufak içmiş gibi gidiyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Güzel bir çalışma olmuş.. Aslında benimde niyetim birgün birkaç iyi oyuncuyla toplayıp servis atmaktan çok hangi servis hangi açıyla ve nerede karşılanır onları videoya çekmek. Çünkü herkes iyi kötü servis atıyor ama asıl önemli olan şeylerden bir diğeri karşılama kısmı... Uyanıkf senin atmış olduğun bu güzel servisleri gördük ama nasıl karşılayacağımız gördük mü hayır..

Hele hele Ongun'un eklediği müzikle bi ufak içmiş gibi gelen topları nasıl karşılayacağız;

a) buz ile

B) peynir ile

c) kavun ile

d) 24 yaşından ufak toplar içki içemez..

:P:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..