Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raketleri Kullanıyor Musunuz?

Guest DaZamkZenZ

Hazır satılan raketleri kullanıyor musunuz?  

77 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bazılarımız hazır raketler kullanıyorlar (Örneğin ben).

Buraya arkadaşlar kullanıp kullanmadıklarını ve nedenlerini lütfen yazsınlar.

Ben, lastik değiştirmek çok pahalı olduğu için değiştirmiyorum. Profesyonelliğe adım atmama rağmen. :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz
Bazılarımız hazır raketler kullanıyorlar (Örneğin ben).

Buraya arkadaşlar kullanıp kullanmadıklarını ve nedenlerini lütfen yazsınlar.

Ben, lastik değiştirmek çok pahalı olduğu için değiştirmiyorum. Profesyonelliğe adım atmama rağmen. :(:

ben hazır raket taraftarı değilim...nedenine gelince:

iyi ekipmanla insanın kendine güveni artıyor...ayrıca hazır raketlerle yapılması zor olan vuruşları yapmana da olanak sağlıyor...daha ne olsun...bir de çok para verdim çok daha iyi oynamalıyım deyip extra motivasyon sağlıyorsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

ben de başladığım devrelerde cok uzun bir zaman hazır raket kullandım ve bana çok da faydasının olduğunu dusunurum, hem raketim de oyunumla paralel gelişti, o gelişmeyi bire bir izleme fırsatım oldu ekipman olarak zayıftan güçlüye doğru gitmem dolayısıyla.

hem de hızlı top atmak için daha fazla yüklenmek, etkili spin için daha çok çekmek zorunda kaldığım için daha hızlı geliştim.

tabi bu benim kendime göre değerlendirmem, başkası için bunun tersi daha uygun olabilir. saygı duyarım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de eski bir hazır raket kullanıcı olarak hazır raket kullanmayı hiç önermiyorum. Sürekli olarak hazır raket kullanan kişilerle oynuyorum. Benim tahta yavaş ve attığım toplar da yavaş olmasına rağmen onlara oldukçe hızlıgeliyor. Fazla para harcamanıza gerek yok. 6 aydan daha fazla kullanılmış lastikler bile ötekilerde daha iyidir. Hem de ucuz. Örnek olarak Ertan abinin Satılık lastik ve tahtalar listesine bakarsanız ne dediğimi anlarsınız. Satılık Lastik ve Tahtalar

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

HALA ikisiylede oynuyorum butterfly dynamic kullaniyom hazirda Schlager Carbon Sriver 1.9 kullan1yom yapitirmada da yapistirmayi turnuvalarda haz1r1 antremanda ama turnuvadan 1 ay önce fln yapistirma kullan1om yoksa alismasi cok zor oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HALA ikisiylede oynuyorum butterfly dynamic kullaniyom hazirda Schlager Carbon Sriver 1.9 kullan1yom yapitirmada da yapistirmayi turnuvalarda haz1r1 antremanda ama turnuvadan 1 ay önce fln yapistirma kullan1om yoksa alismasi cok zor oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Bence tercih meselesi haz1r raketler içindede çok kaliteli olanlar var stiga 2005 katalognda 5 y1ld1za kadar olan haz1r raketler var ve süper raketler.Yaln1z ben bunlar1 hazir tak1m elbiselere benzetiyorum ,kendi terzinize diktirmek daha iyi.Bundan dolayida hazir raket kullanmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence tercih meselesi haz1r raketler içindede çok kaliteli olanlar var stiga 2005 katalognda 5 y1ld1za kadar olan haz1r raketler var ve süper raketler.Yaln1z ben bunlar1 hazir tak1m elbiselere benzetiyorum ,kendi terzinize diktirmek daha iyi.Bundan dolayida hazir raket kullanmiyorum.

Fakat yapıştırma olup hazır olarak satılan raketler de var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..