Jump to content
Masatenisi.org Forum

Özel Masa Tenisi Salonu

Guest PlazaEğlenceMerkezi

Recommended Posts

Ankara'nın tek özel masa tenisi salonu; GMK Bulvarı 32/b Demirtepe/Kızılay adresinde bulunan Plaza Eğlence merkezinde bulunmaktadir.Maddi çıkar gözetmeksizin,kar amacı güdmeden ve tamamen tenis severlere hizmet verme amacıyla işletilmektedir. Son derece temiz ,nezih ve sağlıklı koşullarda hizmet vermektedir.Ankara'lı tüm tenis severleri buraya davet ediyorum

untitled.bmp

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tek özel salonu falan değil... Ayrıca maddi kar gütmüyorsanız keşke vakıf kursaydınız derim :)

Senin bildiğin yerleri söylersen sevinirim. Ayrıca kızılay gibi bir yerde 200 m2 bir yeri hafta içi: 15 tl hafta sonu: 40 tl günlük ciro ile işletmek vakıf kurmakla eşdeğer değil mi sence?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hııım. cirolar düşük. umarım hevesiniz kırılmaz. kızılay tarafına pek yolum düşmüyor. ama o tarafa yolum düşerse gelmek isterim. kaç masa var acaba. ücretlendirme nasıl. biraz daha bilgi verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hııım. cirolar düşük. umarım hevesiniz kırılmaz. kızılay tarafına pek yolum düşmüyor. ama o tarafa yolum düşerse gelmek isterim. kaç masa var acaba. ücretlendirme nasıl. biraz daha bilgi verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar...

işletmede 5 masa mevcut saat ücreti 3 Tl.dir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

işletmede 5 masa mevcut saat ücreti 3 Tl.dir

Yani ticari.İlk mesajdaki yazdıklarınızla bağdaşmıyor.Orası yaklaşık 25 sene önce masa tenisini ilk gördüğüm yer.O zamanlar adı SKOR idi.Hala gidiyorum oraya arasıra.Ancak siz kimsiniz ve oradaki göreviniz nedir.

Bu sitenin moderatörü olarak yanlış bilgi vermeni doğru bulmuyorum.Kendinizi bize tanıtmanızı istemem sanırım sizi rahatsız etmez.Buradan olmaz derseniz hocam olan SELÇUK BERKER devamlı orada.Onada açıklayabilirsiniz.O bana gereken bilgileri verir.

Bu nedenle Ozan'a(tsubasa)düşüncelerinde katıldığımı belirtmek isterim.Mekan yer ve masaların kalitesi açısından tatmin edici değil.Ancak arkadaşlıklar güzel.Eğlence güzel.Amatör olarak masa tenisi ile ilgilenen arkadaşların buluşma noktası olmuş benim için nostaljik bir yer...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

pazar günü plaza eğlence merkezine eşimle gittik. tavan biraz alçak. arka taraftaki boşluklar yeterli (en azından antaresten daha fazla.) o bölgedeyseniz rahatlıkla gidilip oyananabilecek bir yer. gidilip incelenmeli, uygunsa oynanmalı, değilse daha profesyonel bir yer bakılmalı diye düşünüyorum. bana yeterli geldi. pahalı da sayılmaz. gidilip görülmeli bence...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

anlaşılan ankarada merkezde tam bir masa tenisi salonu yok ben kocatepe mimar kemal a.l de okuyorum bizim okulda 2 tane masa var alan geniş tavan yüksek ve bi arkadaşım daha var iyi oynuyoruz cumartesi günleri 11:30 dan canımız sıkılıncaya kadar masa tenisi antremanı yapıyoruz cumartesi günleri bizimle oynayacak bir iki kişi daha lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başlığı görünce ilgimi çekmişti ama resimdeki yerlerden bizim burda ıspartada bile 2 -3 tane var ..kaldı ki ankaradan bahsediyoruz.. ayrıca yanında langırt olan ( ki kimbilir etrafında daha neler vardır ) bir yer nasıl olurda masa tenisi salonu olarak adlandırılır kafam pek almıyor doğrusu

umarım haddimi aşmamışımdır ama masa tenisini yüceltmemiz gerek diye düşünüyorum ve bence masa tenisi çok daha iyi salonları hak ediyor ..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başlığı görünce ilgimi çekmişti ama resimdeki yerlerden bizim burda ıspartada bile 2 -3 tane var ..kaldı ki ankaradan bahsediyoruz.. ayrıca yanında langırt olan ( ki kimbilir etrafında daha neler vardır ) bir yer nasıl olurda masa tenisi salonu olarak adlandırılır kafam pek almıyor doğrusu

umarım haddimi aşmamışımdır ama masa tenisini yüceltmemiz gerek diye düşünüyorum ve bence masa tenisi çok daha iyi salonları hak ediyor ..

az bile demişsin.... o salon anca amatör , takılmak için uygun olan bi salon. ve tavan yükseliği bazen o kadar sıkıntı ki ben servis atmaktan vazgeçiyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün dikkatimi çekti resmi sitedeki yeni bir başlık sanırım ve çok hoşuma gitti doğrusu mükemmel kriterler içeriyor .. işte buyrun :

http://tmtf.gov.tr/content/dynamicpage.aspx?pageıd=94

burda konumuzla ilgili çok güzel bir yazı var.. daha doğrusu tmtf bu konuyla ilgili şartları göstermiş .. resimde gördüğüm kadarıyla yükseklik 2.85 değil .. buda tmtfnin sizin salonunuzu masa tenisi salonu olarak kabul etmediğini gösteriyor .. sanırım daha fazla yorum yapmaya gerek kalmadı ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..