Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kadıköyde Yeni Masa Tenisi Salonu Açıldı!

Guest Atlantis

Recommended Posts

Kadıköy’de Masa Tenisi Salonu Acildi !

Anadolu yakasi, yeni masa tenisi salonuna kavustu. Ulasim olarak mukemmel bir lokasyona sahip olan salonumuz, Kadikoy-Rihtim’ da, Atlantis Bowling ve Eğlence Merkezinin içindedir.

Salonumuzdaki orjinal maç masalari ve profesyonel masa tenisi zeminiyle, masa tenisini keyifili bir ortamda oynamak artik hayal degil.

Masa tenisi salonu özellikleri ve verilecek hizmetler :

• Toplam 200 m 2 kapali masa tenisi alani

• 5 adet maç masasi, 2 adet antreman masasi (her masa için 7 x 4 m2 alan)

• 4 mm standart masa tenisi pvc zemin

• Robot ve bol miktarda top

• Aylik üyelik sistemi ile sinirsiz oyun

• Özel birebir ve grup dersleri

• Ekipman satis ve tavsiyesi

Masa tenisi için ayrintili bilgi : Tahsin Ergül

0531 733 19 99

Eglence merkezinin genel özellikleri :

• 2000 m2 kapali alan

• Bowling (10 hat)

• Pool Bilardo (5 masa)

• Oyun makinalari

• Uluslararasi Müsabaka Dartlari

• 68 kisilik kafeterya

Açilis : 10:00

Kapanis : 24:00

Adres : Neset Ömer Sk. NO : 3, Baskent Otoparki Alti

Kadiköy (Kadiköy PTT arkasi)

Tel: 0216 499 55 65 – 66 - 67

MASA TENİSİ SEVERLERİ BEKLİYORUZ!

Resimler En Kısa Sürede Eklenecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En azindan bir gunlugune ugrayip salonu gorme dusuncem var..Aylik ucret de diger derneklere gore uygun..Tahsin Ergul ismini duyunca da salonun masa tenisi oynamak icin uygun bir ortam oldugunu tahmin etmek zor olmuyor..Tabi gonul isterdiki bu tarz bir salon Avrupa yakasinda acilsin..Cunku bu yakada oynayacak yer yok..(Ups i saymiyorum,hergun acik degil o yuzden masa tenisi severlerin isteklerine tam karsilik veremiyor)..Neredeyse Istanbul'da masa tenisi oynanacak tum klup ve dernekler Anadolu yakasinda toplanmis..Bu yuzden de Alper'in dedigi gibi yollarda surunuyoruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Kadıköy'de açılan yere gittim, gördüm. Forumdaki Resim ekle çalışmadığı için linklerini veriyorum:-

http://www.tt-rating.com/ttrating/001.jpg

--

http://www.tt-rating.com/ttrating/002.jpg

-Eğer fiyat konusunda anlaşırsak, bir sonraki TT-rating turnuvasını burada yapacağız.Fakat masa tenisi salonu havası yok burada. FBVTT, UPS veya Haydarpaşa'dan daha iyi zemin ve masalar olsa da fazla üye geleceğini zannetmiyorum buraya.

Ancak Kadıköy'de oturanlar herhalde faydalanır sürekli olarak. Ayrıca bu masalarda ancak üyeler oynayabiliyor.

Günübirlik gidenlere başka yerde kötü masalar ayırmışlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa başına düşen alan bizim okuldakinden bile daha küçükmüş. hoşuma gitmedi. bide yanda duvar var insan kendini rahat hissedemez. beğenmedim yıkıp yeniden yapın. hatta yenisini yaparken arkadaşların istediği gibi avrupa yakasına yapın. bi daha da yapmadan önce haber verin. olmuyo böle ;)::P::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ülkemizdeki sorunda bu zaten... Lüks oteller bile tanıtımlarına "masa tenisi" diye yazarlarken bu sporun yapılabilmesi gerekli alandan hiç haberleri yok. Önüde gelen masayı bir yere sığdırdığı anda; "tamam yeterli.. artık burada oynanabilir" diyor. O salonları yapanlara (salon denirse tabii..) sormak lazım bir masa tenisi alanı kaç metreden oluşması gerekiyor diye!

Kaktırma iş yapacaklarsa o zaman o kadar kaliteli masaya da gerek yok zaten. Böyle salon yapacaksanız bırakın herkes kendi okulundaki dandik yerlerde oynamaya devam etsin...

Sağolun masalar uygun ama o masaların çevresi uygun değil. Lütfen buraya ne uydururuz diye değil bunun uygulama alanı ne kadar olmalı diye düşünerek işe başlayın.

Sayın Atlantis yazdıklarım bir genelleme... Yani sadece size değilde bu tarz öyle çok masa tenisi alanı gördüm ki, artık sıkıldım. Alan olur masa olmaz, masa olur alan olmaz... Basketbol, futbol, tenis, vs. sporlar için nasıl belirli bir alan lazımsa bunun içinde belirli bir alan lazım ve bu alan ne yazık ki sadece masanın köşelerinden oluşmuyor. Yaptığınızı takdirle karşılıyorum ve yazdıklarınızı görünce çok sevindim ama resimleri görünce çok üzüldüm..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..