Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankaralılar Aile Yaşam Merkezlerinin Kıymetini Bilmiyor.

Guest dh_experience

Recommended Posts

Guest dh_experience

Ankarada iki yerde aile yaşam merkezi var.

Buralar masa tenisi oyuncuları için bulunmaz nimet. Duş imkanları, temiz bir ortam, partner bulma imkanları....Fakat maalesef kimse buraları bilmiyor. eryaman için bir nebze katılım yüksek. İyi oyuncularıda görmek mümkün fakat. Hava alanı yolu üzerinde (ulaşım rahat) 2009 da açılan pursaklar aile yaşam merkezini kimse bilmiyor. masa tenisi sevenlerin toplanabileceği merkezler buralar.

pursaklara kimse gelmediği için bazen devasa tesis erken bile kapanabiliyor.

ve en önemlisi buralar ücretsiz. Fitness yapın, masa tenisi oynayın.... Tamamen ücretsiz. sadece istenilen belgeler var.

1- Eryaman aile yaşam merkezi

http://www.ankara.bel.tr/AbbSayfalari/hizmet_birimleri/sosyal_hizmetler1/genclik_ve_cocuk_sube_mudurlugu/genclik_merkezi/aile_yasam_genclik_merkezi.aspx

2- Pursaklar aile yaşam merkezi (açılış tarihi: 2009, hava alanı yolunun solunda, pursaklar)

http://www.ankara.bel.tr/AbbSayfalari/hizmet_birimleri/sosyal_hizmetler1/genclik_ve_cocuk_sube_mudurlugu/genclik_merkezi/pursaklar_aile_yasam.aspx

Kayıt olmak için;

Nüfus cüzdanı fotokopisi

İkametgah belgesi

2 Adet fotoğraf

Sabıka Sicil Kaydı (18 Yaşından Büyükler İçin)

Sağlık Raporu

18 Yaşından küçükler için veli imzası gerekiyor.

eryaman için:

1- sağlık raporu ( her türlü sağlık ocağından 5 dk. da alınır :) )

2- iki adet resim

3- savcılıktan temiz kağıdı ( bu iyi birşey, hırlısı hırsızı gelmez... sıhhiyeden 10-15 dk alını. adliyeden)

4- kan grubu kartı. (hemen alabilirsiniz)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hafta sonlarını eryaman aile yaşamda geçiriyoruz. Bazı arkadaşlar haftanın 7 günü geliyorlar(Recep Bey, Ali Bey, İhsan bey) Arkadaşlık güzel. Biz hayatımızdan memnunuz. Pursaklar ve Elvankentte talep eksikliği olduğunu biliyorum. İnşallah onlarda eryaman'ın seviyesine gelirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hafta sonlarını eryaman aile yaşamda geçiriyoruz. Bazı arkadaşlar haftanın 7 günü geliyorlar(Recep Bey, Ali Bey, İhsan bey) Arkadaşlık güzel. Biz hayatımızdan memnunuz. Pursaklar ve Elvankentte talep eksikliği olduğunu biliyorum. İnşallah onlarda eryaman'ın seviyesine gelirler.

Evet maalesef pursaklar talep eksikliği yüzünden (koca salon) erken kapanıyor diyor yetkilileri.

Bu çok yanlış, zaten millet mesaiden gelince oynayabilir. O zamanda salon kapalı olursa kim ne yapsın salonu????

Bu konuda talep artarsa mecburen eryaman gibi geç kapatmak zorunda kalacaklar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Gerçekten buralarda çok güzel arkadaşlıklar kuruluyor. Huzur dolu bir yer.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Ankarada iki yerde aile yaşam merkezi var.

.... Tamamen ücretsiz. sadece istenilen belgeler var.

Türkiye'nin başkenti güya, hiç bir faaliyet olmuyor bu Ankara'da herhalde...

Böyle yerler İstanbul'da , bundan 20 yıl önce dağ başı, eşkiya yuvası olarak görülen Ümraniye'de olacaktı... Şimdiye kadar kulüp, dernek vs.. kurup A, B, C, D... vs... takımları çıkarmıştık...

Bizden, belediyenin salonundaki dandik masalar için bile, "aramızdakilerin çoğu öğrenci" dememize rağmen, son kuruşuna kadar hesap kesiyorlar. Hem de 3 yıldır düzenli olarak haftanın 2-3 günü orada olmamıza rağmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi ağzınıza sağlık yemin ederim 5 aydır kulüp kulüp diye sormadığım adam kalmadı ama sanki kulüpler saklı kalması gereken yerlermiş gibi kimse bir şey söylemiyor. diyorum paralı kurs olarak alalım onu yapan bile yok. Masa tenisi için ankara türkiyenin başkenti falan değil. dibimizde eskişehir var ama nedense ankara azcık olsun nasiplenmemiş ordan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eryaman aile yaşam merkezine gidiyoruz biz özellikle hafta sonları kalabalık oluyor.İyi oyuncular da geliyor çok kişiyle güzel maçlar yapmak isteyenler varsa hafta sonlarını değerlendirmek için gelebilirler güzel ve rahat bir ortam...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

yüzüncü yılda oturuyorum. aracım yok. yaşam merkezleri hep şehrin bir ucuna kuruluyor (eryaman, pursaklar, elvankent). buralara gidip gelmek benim için büyük sıkıntı. eğer rağbet görecek bir aile yaşam merkezi kurmak istiyorlarsa biraz şehir merkezine yakın bir yere kursunlar, biz de gidelim, herkes de gitsin...

en son tufan abi'den duyduğum eryaman aile yaşam merkezinde toplanma oluyormuş. şehir merkezine yakın bir yerde toplanılmaya başlandığında bu toplantılara katılmak ve oynamayı çok istiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın sultan halim,

İki üç kişi var hafta sonları plaza eğlence merkezine gelen. güzel oyunlar oluyor ve mekan demirtepe metro çıkışına 50 metre uzaklıkta. Şehir merkezinde oynayacak yer arıyorsanız bir uğrayın derim.

teşekkürler.

gidenlerle nasıl irtibat kurabilirim? hangi gün hangi saat giderler nasıl öğrenebilirim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aranıza yeni katıldım, Adım Aydın. Herkese merhaba...

Ankara'da malesef kulüpleşme oranı düşük. Ancak eğer çalışıyorsanız iş yerinizdeki arkadaşlarınızla bir/birkaç takım oluşturarak Ankara Masa tenisi spor kulübü ( http://ankaramasatenisi.org.tr ) tarafından organize edilen kuruluşlar ligine katılmak mümkün. Kısacası kendi kulübünü kendin kur :)...Ekim-Mayıs arasında düzenlenen ligler 3 kategoride (2.lig-1.lig-süper lig)düzenleniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..