Jump to content
Masatenisi.org Forum

Koji Matsushita Vs Timo Boll, 2000

Emre Adıgüzel

Recommended Posts

izin varsa yorumu ben yapmak istiyorum. koji matsushita timoyla resmen dalga geçmiş, eğlenmiş. adam çok süper ya. ilk defa izledim bayıldım.

yorum serbestte boyle ezmis geçmis eglenmis falan deme bak sonra topa tutar forum sakinleri seni :P: hem timo yu sevende coktur bizim forum da :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yorum serbestte boyle ezmis geçmis eglenmis falan deme bak sonra topa tutar forum sakinleri seni :P: hem timo yu sevende coktur bizim forum da :D:

ama haksiz miyim :P ozellikle bazi vuruslarindan sonra donmesi veya ziplamasi cok hosuma gitti ozet boyunca yanlis hatirlamiyosam timo hic sayi almadi. tum forum uyelerini tarafsiz olmaya cagiriyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada ben bu adamı izlemesini sevdim ve youtube ta aradım ama en eski maçı bu. ve bu maç adamın iyice formdan düştüğü zamanlarda. sonraki maçlarında hep kaybediyo gayet iyi oynamasına rağmen bulursanız gözünüze çarparasa paylaşırsanız sevinirim. izldeiğim maçlarından bi bu maçı bi de gatienle olan maçını kazandı diğer hepsini kaybetti. ittf rankingte de sürekli düşen bi grafiği var bu da çooook uzun zaman önce en iyi zamanınında olduğunu gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 5 months later...
  • 11 months later...

izin varsa yorumu ben yapmak istiyorum. koji matsushita timoyla resmen dalga geçmiş, eğlenmiş. adam çok süper ya. ilk defa izledim bayıldım.

Bu özette özellikle Matsushita'nın sayıları derlenmiş.Yoksa Timo'nun da aldığı güzel sayılar vardır :) Yalnız Matsushita muhteşem sayılar almış.Böyle bir rakiple oynamak hem çok yorucu hem de çok sinir bozucu olsa gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..