Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mardinde Partner

Recommended Posts

turushan abi ben mardindeyim görüşelim ama şimdiden söyleyeyim sana göre rakip yok mardinde :( telefon numaramı bırakıyorum 0544 383 86 01

abim benim için seviye önemli değil, cuma öğlen gibi mardinde olurum, ili hiç bilmiyorum, gelince ben seni ararım, senden başka kimler var, salon durumu nedir, nerde oynuyorsun, antrenör kim çalışıyor??? ( biraz fazla soru oldu gibi :lol: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam mardinde hafta sonu tıbbi konulu bir kongreye katılacağım, cuma vakit bulursam ordaki arkadaşlarla buluşmayı planlıyordum, fakat az önce gelen haberle birlikte küçük bir sorun var, uçak ankara aktarmalı ve alakasız bir saatte mardine iniyor, o sebepten masa tenisine zaman ayırabilirmiyim onu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ramazandan sonra çalışmaya başlayacaktık ama ilgili arkadaşa ulaşamıyorum ayrıca spor salonu var ama yöneticileri ellerinden geldiğince izin vermiyorlar ayrıca antrenör izzettin atasever malesef şu anda askerde.ama gelirsin bi şansımızı deneriz olmadı bi güzel gezeriz mardini hele ki tarihi seviyorsan hoşuna gidecektir eminim ama malesef masatenisi konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 77 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..