Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bryce Mı Catapult Mu?

Recommended Posts

ya arkadaşlar forumlarda gördüm ki kimse catapult lastik kullanmıyor. bunun yerine genelde bryce fx veya bryce kullanıyor herkes. bunun sebebi nedir? catapult kullanıyorum. bu lastiğin dezavantajları falan mı var bryce'a göre?

ben denedim ikisini de...sanırım bryce daha popüler olduğundan millet onu kullanıyor..aslında bryce daha etkili bir lastik...ama catapult da fena değil yani...oyun stillerine göre kullanıyorlar diyeceğim ama herkesin de stili ayb-nı olmaz herhalde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben yaklaşık 1 aydır catapult kullanıyorum. doğrusu bryce hiç kullanmadım, olan arkadaşlarımda denedim ama benim için bryce fazla hızlı. ben catapulttan gayet memnunum. 1.9mm kullanıyorum, BTY kong linghui tahta üzerinde. bh'de kullanıyorum, bh spinlerim pek parlak olmamakla beraber doğru hareketi yapabilirsem gayet etkili olabiliyor. ayrıca spinlere blok yapma için de etkili. masadan uzaklaştığın durumlarda da bir hız sorunu yaşamıyorum. ayrıca her oyunda zamklamadığım için, bu açıdan da uygun benim için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..