Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oktay Çimen Uluslararsi Masa Tenisi Federasyonu İcra Kuruluna Seçildi

Muhammet Donatbayan

Recommended Posts

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, Avrupa Masa Tenisi Birliği'nin Genel Kurulu'nda, Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu'nun (ITTF) İcra Kurulu üyeliğinin seçimini kazandı.

Almanya'nın Stuttgart kentinde devam eden Avrupa Şampiyonası sırasında ETTU'nun Genel Kurul Toplantısı da yapıldı.

Genel Kurul sırasında, Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu yönetim kuruluna Avrupa temsilciliği için seçim yapıldı.

Üyelik için Oktay Çimen ile birlikte Avusturya Masa Tenisi Federasyonu Genel Sekreteri Rudolf Sporer de aday oldu. Fransa ve İsveç federasyon başkanları Oktay Çimen'i desteklediklerini deklare etmelerinden sonra Avusturya Masa Tenisi Genel Sekreteri Sporer adaylıktan çekildiğini açıkladı. Tek aday olarak seçime giren Oktay Çimen, geçerli oyların tamamını alarak Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine giren ilk Türk Masa Tenisi Federasyonu Başkanı oldu.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, yaptığı açıklamada, ''İlkleri yaşamaya devam ediyoruz. Seçildiğim bu görevde Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ederek, başarılı bir görev dönemi geçirmek istiyorum. Böylece, Türk Masa Tenesi'nin gücü masa başında da artmıştır'' dedi.

Kaynak: TMTF

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..