Jump to content
Masatenisi.org Forum

Carbon, Mavi Sünger

Recommended Posts

Her keze iyi günler, merak ettiğim 2 konu var, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1-Tahtalarda Carbon kullanımının getirdiği artılar ve eksiler nelerdir, carbon sadece hız için mi yoksa farklı bir etkisi de varmı,

2-DHS TG Skyline 3 No:21 serisinde 2 farklı sünger görüyorum, birincisi turuncu renki nispeten daha yumuşak bir sünger ile diğerine göre biraz daha sert mavi sünger, Özellikle mavi süngerli olan hakkında bilgi verebilirmisiniz,

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mavi süngerli Skyline serisi yakın masada sert, hızlı vuruşlarda daha fazla elastikiyet gösteriyor. Mavi sünger vuruş gücü yüksek sporcular için daha iyi sonuç veriyorken turuncu süngerler daha yüksek bir ivmelenma açısına sahipken mavi süngerliler daha düşük ivmelenme açısına sahip.

Karbon tahalar için fazla birşey diyemeyeceğim. Bazı insanlar carbon hissi sevmiyor. Bazısı ise hızı için tercih ediyor. Uzun süre kullandım. Sert süngerli çin lastikleri için uygun olmadığı kanaatine vardım. Şimdi sadece odundan yapılmış tahalar kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..