Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ibb'nin Yeni Çinlisi - Zu Zhou

onurzaim

Recommended Posts

Istanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bu sene gelmesi planlanan sporcu Zu Zhou (Zhuzhou) bir kaç gün sonra Istanbula gelecek. Süperlig ve avrupa kupları maçlarına yetişmesi bekleniyor. Ibb anlaşılan bu sene işi sıkı tutup alamdığı şampiyonluk için işini şansa bırakmayacak.

Zu Zhou hakkında:

Çin ulusal şampiyonalarında ilk 8 e girme başarısı göstermiştir. Lig maçlarında dünyaca ünlü saydığımız çinlilere kök söktürmektedir. 2 defa Istanbula geldi.

Oyununu merak edenler için video linki aşağıdadır.

http://www.i3pp.cn/video/video2/200811/263.html

Not: Site çok yavaş, bir ara indirmeyi başaran olursa alternatif bir link verebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'ye gelmiş en iyi oyuncu.. Benim bildiğim Wang Hao'yu 2 sefer Çin Açık Turnuvasında yenmişti. (yanlışsam düzelt Onur...) Ve geldiği zaman kendini kasmadan tüm maçlarını kazanıyordu.

Meraklılarına söyleyeyim.. (hani şu hızlı malzeme meraklılarına..) Stiga Energy tahta ve DHS lastiklerle oynuyordu. Birkaç kontrollü ve yavaş hareketle topu oyunda tutup sonra ani spin ve hızlı ayak hareketleriyle sayıları almaya başlıyordu. Tekrar gelmesine çok sevindim. Umarım Türk vatandaşlığı içinde federasyon uyanırda hemen ikna ederek hamlelerine başlarlar. Ülkemizde kaldığı sürece her oyuncuya faydası olacak birisi. Antrenmanda bile hiçbir sayıya veya oyuncuya tölerans tanımayan ve ileride Şifo gibi gelecek nesillere çok faydası olacağını düşündüğüm bir kişilik. Umarım tekrar elden kaçırmayız.. Bravo İBB yetkililerine.. Zararın neresinden dönsek kardır... Çok sevindim. Maçlarını sabırsızlıkla bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'ye gelmiş en iyi oyuncu.. Benim bildiğim Wang Hao'yu 2 sefer Çin Açık Turnuvasında yenmişti. (yanlışsam düzelt Onur...) Ve geldiği zaman kendini kasmadan tüm maçlarını kazanıyordu.

Meraklılarına söyleyeyim.. (hani şu hızlı malzeme meraklılarına..) Stiga Energy tahta ve DHS lastiklerle oynuyordu. Birkaç kontrollü ve yavaş hareketle topu oyunda tutup sonra ani spin ve hızlı ayak hareketleriyle sayıları almaya başlıyordu. Tekrar gelmesine çok sevindim. Umarım Türk vatandaşlığı içinde federasyon uyanırda hemen ikna ederek hamlelerine başlarlar. Ülkemizde kaldığı sürece her oyuncuya faydası olacak birisi. Antrenmanda bile hiçbir sayıya veya oyuncuya tölerans tanımayan ve ileride Şifo gibi gelecek nesillere çok faydası olacağını düşündüğüm bir kişilik. Umarım tekrar elden kaçırmayız.. Bravo İBB yetkililerine.. Zararın neresinden dönsek kardır... Çok sevindim. Maçlarını sabırsızlıkla bekliyorum...

Saadettin bey avrupa kupasında listede adı geçti yalnız bir önceki yıl ligimizde oynayan zhu değil bu gelecek olan. yani anlayacağın eski çinli gelmeyecek.

ancak bu gelecek olan zhu zhu da o eski çinlinin stilinde oynayan genç bir oyuncu. daha önce belediye türkiye ye denemek için getirdi hatta ilk geldiğinde uzun süre antranmana da çıktı ancak geri gitmişti.

iyi bir oyuncu, eskisi kadar olmasada bizim oyunculara çok faydalı olacağına eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Istanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bu sene gelmesi planlanan sporcu Zu Zhou (Zhuzhou) bir kaç gün sonra Istanbula gelecek. Süperlig ve avrupa kupları maçlarına yetişmesi bekleniyor. Ibb anlaşılan bu sene işi sıkı tutup alamdığı şampiyonluk için işini şansa bırakmayacak.

Zu Zhou hakkında:

Çin ulusal şampiyonalarında ilk 8 e girme başarısı göstermiştir. Lig maçlarında dünyaca ünlü saydığımız çinlilere kök söktürmektedir. 2 defa Istanbula geldi.

Oyununu merak edenler için video linki aşağıdadır.

http://www.i3pp.cn/video/video2/200811/263.html

Not: Site çok yavaş, bir ara indirmeyi başaran olursa alternatif bir link verebiliriz.

İttf ranking listesinde zu zhou yada zhu zhou diye birini göremedim. Çin ulusal şampiyonasında ilk 8 e girdiğine göre iyi bir puanı vardır diye bakmıştım ranking listesine :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey avrupa kupasında listede adı geçti yalnız bir önceki yıl ligimizde oynayan zhu değil bu gelecek olan. yani anlayacağın eski çinli gelmeyecek.

ancak bu gelecek olan zhu zhu da o eski çinlinin stilinde oynayan genç bir oyuncu. daha önce belediye türkiye ye denemek için getirdi hatta ilk geldiğinde uzun süre antranmana da çıktı ancak geri gitmişti.

iyi bir oyuncu, eskisi kadar olmasada bizim oyunculara çok faydalı olacağına eminim.

Batsın bu dünya... <_<
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla Zu Zhou sadece Ettu Cup maçlarında oynayacak. Eğer belediye transfer sürprizi yapmak için böyle bir söylenti yaymışsa o ayrı. Zu Zhou daha önce Türkiye'ye geldi.Genç milli takımımızın Avrupa 3.sü olduğu sene turnuva öncesi antrenman partneri olarak 1 ay kalmıştı. Daha sonra da transfer için 6 çinliyle beraber seçme için geldi.Seçmelerde şuan belediyede oynayan Liang fu ile beraber diğerlerini elediler.Liang fu ile zaten aynı kulüpten yetişmişler iyi arkadaşlar.Ancak para da anlaşamadıkları için o sene oynamadılar.

Kendisi daha önce Çin genç milli takımda oynamış .Çok da yetenekli bir sporcu. Sebebini bilmediğim olaylardan ötürü atılmış milli takımdan.Olimpiyat öncesi de yine yapılan elemeleri kazanarak Milli Takım Kampına katılmaya hak kazanmış (Çin Milli Takımı her olimpiyat öncesi 20 kişilik bir kadroyla kapıları kapatır ve uzun bir kampa girer) En son yapılan Çin Şampiyonasında da ilk 8 e girmiş arkadaş. Antrenman partneri olarak geldiği dönemde anlattığı maçlara pek inanmamıştım da( Ma lin e maç sayısı attığını falan anlatmıştı) hatta gülmüştük. Sevimli bir arkadaş ama çok disiplinli bir sporcu sayılmaz.Sanırım bu nedenle A Takımda yer bulamıyor.

Kendisinden anlattıklarını ciddiye almadığımız için özür diliyor(!) ,tekrar aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..