Jump to content
Masatenisi.org Forum

All Stars .. Yıkıldım :((

Kaisersoze

Recommended Posts

All stars avrupa takımında Gencay Menge nin oynayacağı kesinleşmiş.. Timo yu kesti heralde..

oynayacağı en başından konuşuluyordu zaten. timo'nun biletini kimse kesemez. yine bir bahanesi vardır. bir çok turnuvaya katılmadı zaten. allstars'ın asya ayağı dahil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

timo'nun biletini kimse kesemez. yine bir bahanesi vardır.

dayısının kızının düğünü varmış, çok istemesine rağmen gelemiyomuş, katılanlara iyi eğlenceler diliyomuş, herkese selam söylüyomuş falan filan... herzamanki bahane işte. istese almanya'dan uçağa atlayıp iki saatte gelir, gelemez mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timo timo dediniz şımarttınız böyle oldu. Bak Samsonov hiç yapıyor mu böyle şeyler. Yapmaz. Asker gibi disiplinli, saat gibi dakiktir. Zırt pırt sakatlanmadan turnuvasına katılır, gününde gelir, saatinde maçına çıkar, çinlisine yenilip gider. Aynası yaptığı iştir kişinin demişler. Samsonov! Samsonov! :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben sadece sırf Kreanga için geliyorum. Açıcam bide pankart: "KREANGA CAN YOU MATCH ME ? " :) O da tamam dicek zaten... Tabii şaka bi yana bildiğim kadarıyla Maze de geliyor !

Açıkçası ben orada Maze'in maçlarını izlemenin hepsininkinden daha keyifli olacağı kanısındayım. Tabi bunun yanında Kreanga'nın Bh'di; Timo'nun(tabii gelirse) fh-bh top spinleri; Samsonov'un zekice kombinasyonları; Ma Lin gibi bi penhold'u; Joo gibi bi defans'ı; Ma Long gibi 1-2 sene sonra Dünyanın en iyisi olacak oyuncuyu;... izlemek çok çok zevkli olacaktır.

Hafta içi olmasına rağmen; (sınav haftası olmazsa) Eskişehirden; okulu 1-2 gün kırıp; bu maçları izlemek için İstanbul'a geleceğim. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..