Jump to content
Masatenisi.org Forum

** Hangi Hazır Raket Daha Iyi (olmadı Combo Tavsiyesi)?

Guest dh_experience

Recommended Posts

selim adına : Arkadaşlar kombodan anlamam bu nedenle hazır raket alacağım. 100-150 tl arası bütçem var. Hangi hazır raketi alayım? butterfly primorac 7000 nasıl? veya başka bir öneri? Orta-altı, orta düzey oynuyorum. Kesme ve spinli oynamayı severim. Oyun karekterim hucuma daha yatkın.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

edit: konu arkadaşım selim için açılmıştır. hatta yanlış yere açılmış, onuda sonradan farkettim. sorry.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence ilk etapta dhs 4002 alın bu sırada combo raketleri de araştırırsınız. Hatta belki seversiniz bile. Ben ikisini de denedim 4002 primorac dan daha iyi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest dh_experience
bence ilk etapta dhs 4002 alın bu sırada combo raketleri de araştırırsınız. Hatta belki seversiniz bile. Ben ikisini de denedim 4002 primorac dan daha iyi

Hımm. arada bayağı bir fiyat farkı var. dhs 4002 çok daha ucuz. Hatta bayağı bir ucuz.

Benim oyun stilime göre dediğim fiyatlarda nasıl bir combo oluşturabilirim.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

100-150 liraya, primorac 7000 alacağına, ikinci el all+ stili bir kombo oluştur ki bu 100 lira civarında olur, bu ekipmanda seni 1 sene idare eder diye düşünüyorum, veya ilk başta hazır raket al, sonra bir kombo oluştur ki hazır raket ile komboların farkını göresin....tabi biraz daha maliyetli olur...

eğer gelişmek istiyorsan ileride muhakkak kombo bir raket kullanacağın için, ister şimdi alırsın, ister 1 sene sonra alırsın 1 sene kayıp edersin :)...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..