Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Tahta Gerçek Mi?

Recommended Posts

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Evet ama türkiye'de olduğunu sanmam

Cornilleau görünüşü güzel ama kalitesi orta seviyelerde işçilik yapıyor bildiğim kadarıyla...

Sanki gördüm diye hatırlıyorum ilçe turnuvasında ama emin değilim ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tahta değil hazır raket üstündekiler tırtık değil delik. Hepsiburada.com'da satılıyordu. 1-2 sene önce 50 lira civarındaydı. Altında İttf onaysız olduğu yazıyordu (Zaten bakınca anlaşılıyor)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Bu tahta değil hazır raket üstündekiler tırtık değil delik. Hepsiburada.com'da satılıyordu. 1-2 sene önce 50 lira civarındaydı. Altında İttf onaysız olduğu yazıyordu (Zaten bakınca anlaşılıyor)

Evet tırtık değil... Hazır raket o. Hatta ilçede bi maçta hakemlik yaparken çift tarafıda aynı renk fln diye oynatmamıştım, tamam hatırladım şimdi :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu raket, Cornilleau firması ile Michelin lastik firması ortak yapımı. yani lastikler michelin. lastik üzerinde ne amaçla yapıldığı bilinmeyen delikler var -tırtılın tam tersi-. bu nedenle onaysız lastikler. bu nedenle hobi raketi olarak satılıyor ama hobi olarak bile böyle hiçbir faydası olmayan bir raketle oynanmaz.

arasıra firmalar reklam amacıyla bu tip ürünler çıkarabiliyor. bir zamanlar slazenger firması da lastik yapmıştı. ama ittf onaylıydı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..