Jump to content
Masatenisi.org Forum

İtü Masa Tenisi

malin

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Ben Lüleburgazdan M.Ali.Bu sene İtüye başlıyorm kısmetse.1-3 Eylül tarihleri arası kayıtlarım var.Kazandıktan sonra aklımdan ilk geçen masa tenisi klübü var mı yok mu oldu :) Ben eğer varsa bu klübe üye olup aktif olmak istiyorm.Ortaokulda amatör olarak lisede seviyemi artırdım.Sizlerle antreman yapabilirm eğer ortam varsa.Sizden isteğim konuyla ilgili arkadaşların bana yazmaları.Şimdiden tşk. ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Ben Lüleburgazdan M.Ali.Bu sene İtüye başlıyorm kısmetse.1-3 Eylül tarihleri arası kayıtlarım var.Kazandıktan sonra aklımdan ilk geçen masa tenisi klübü var mı yok mu oldu :) Ben eğer varsa bu klübe üye olup aktif olmak istiyorm.Ortaokulda amatör olarak lisede seviyemi artırdım.Sizlerle antreman yapabilirm eğer ortam varsa.Sizden isteğim konuyla ilgili arkadaşların bana yazmaları.Şimdiden tşk. ederim...

var m.ali olmaz mı buyuk çabalar ile bu sene aktif olarak faaliyete geçti ben kulüp başkanıyım bu sene de bakalım olabilecem mi :gulumse: www.itumasatenisi.blogspot.com bu da internet adresi... sene başı çalışmalara yine başlıyacağız inş. buradan bana ulaşabilirsin ben unutmazsam buradan da antreman zamanı başlayınca yazacağım... bu sezonu kapattık... itu ye gelince görüşürüz inş... senin gibi arkadasları aramızda görmek güzel...

arkadaslar baska var mı bu sene itü ye gelen ? tanışalım burdan ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

var m.ali olmaz mı buyuk çabalar ile bu sene aktif olarak faaliyete geçti ben kulüp başkanıyım bu sene de bakalım olabilecem mi :gulumse: www.itumasatenisi.blogspot.com bu da internet adresi... sene başı çalışmalara yine başlıyacağız inş. buradan bana ulaşabilirsin ben unutmazsam buradan da antreman zamanı başlayınca yazacağım... bu sezonu kapattık... itu ye gelince görüşürüz inş... senin gibi arkadasları aramızda görmek güzel...

arkadaslar baska var mı bu sene itü ye gelen ? tanışalım burdan ;):

Evt. itüye bu sene başlayacak olan birkaç arkadaşm daha var. Ama onlar masa tenisi ile ilgili değiller.Klüp olmasına çok sevindm umarım bende sizlerle antreman yapabilirm.Benm 1-3 Eylülde kayıtlarm var 4. de ing. sınavı geldiğimde görüşebilir miyiz acaba? Yoksa okul açılınca mı görüşebilirz? Ben klübe nasıl üye olabilirm. Dediğim gibi aktif yer almak isterm. Sanırım bizim lisedeki m.tesini takımı sizde klip şeklinde faaliyet gösteriyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evt. itüye bu sene başlayacak olan birkaç arkadaşm daha var. Ama onlar masa tenisi ile ilgili değiller.Klüp olmasına çok sevindm umarım bende sizlerle antreman yapabilirm.Benm 1-3 Eylülde kayıtlarm var 4. de ing. sınavı geldiğimde görüşebilir miyiz acaba? Yoksa okul açılınca mı görüşebilirz? Ben klübe nasıl üye olabilirm. Dediğim gibi aktif yer almak isterm. Sanırım bizim lisedeki m.tesini takımı sizde klip şeklinde faaliyet gösteriyor?

yok bizde klip şeklinde değil :D: :lol: ben seni kaydederim kulübe... hele sen bi gel itü ye sene başlasın hallederiz inş. ben üniversite başlayınca anca o taraflara gelirim o zaman görüşebiliriz... kib

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok bizde klip şeklinde değil :D: :lol: ben seni kaydederim kulübe... hele sen bi gel itü ye sene başlasın hallederiz inş. ben üniversite başlayınca anca o taraflara gelirim o zaman görüşebiliriz... kib

Tammdır Emre abi haberlerini bekliyorm.İnş. katkımız olur İTÜ masa tenisine :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu itü özellikler emre leri mi alıyor ne :D yada emreler özellikle masatenisi mi oynuyor

yok sen tamamen karıştırdın emre imamoğlu nun itü ile bi ilişkisi yok benim bildiğim kadarıyla :gulumse: ama olsa iyi olurdu yaw :D: neyse şimdilik tek emre ile idare ediyoruz o da az buçuk doğrusuyla yamuguyla biraz kendine biraz birilerine bir şeyler katmaya çalışıyor baklım sonu ne olacak... hadi hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok sen tamamen karıştırdın emre imamoğlu nun itü ile bi ilişkisi yok benim bildiğim kadarıyla :gulumse: ama olsa iyi olurdu yaw :D: neyse şimdilik tek emre ile idare ediyoruz o da az buçuk doğrusuyla yamuguyla biraz kendine biraz birilerine bir şeyler katmaya çalışıyor baklım sonu ne olacak... hadi hayırlısı...

İTÜ ile 6 senelik bir ilişkim oldu. Şu an pek görüşemiyoruz. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sagolasın ongun abi...teveccünüz... bizde sizler gibileri arıyoruz, yaw ongun abi senle bi yakın olsak var ya inan haftanın bütün günü antreman yapabilirim :gulumse: ...

Pazartesi, haftabaşı, sendrom filan huysuz oluyorum, olmaz.

Salı, salı pazarına gidiyorum, olmaz.

Çarşamba, halk günü, sinemadan çıkmam, olmaz.

Perşembeleri çiğ köfte günü, hayatta kaçırmam.

Cumaları, Cuma var, olmaz.

Cumartesi, altın günü, yemekteyiz, olmaz.

Pazar, çizgili pijama ve plastik topla Belgrad Ormanında depreşme günü, olmaz.

Ama diğer günler müsaitim.

Naaptın sen Emre? Ben hergün antrenman yapmaya kalksam, çölde telef olan inekler gibi kurur giderim, kemiklerim sayılır. Mezar taşıma "hergün antrenman yapmaya kalktı rahmetli" diye yazarlar.

Zayıf ve güçsüz bir ihtiyarım ben, acı bana.

Ne zaman upsye yolun düşerse söz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 102 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..