Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Açik

smetmusti91

Recommended Posts

Ma LİN'in tipini sevmem bi kere....Oyununu izlerken de zevk almıyorum ; sonra ÇİNLİLİNİN BİRİ işte abi yaa...dünyadaki diğer gençlerin önünü kesiyo :D

Maze'nin de kulağını çekmek lazım

Keşke bizim federsyon Melek'i gönderseydi Akdeniz Oyunları'nda yendiği kız bile ÇİN Açıkta oynuyordu ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adam Çinli diye kızılırmı.Tamam dünyada en iyiler ama Android,uzaylı falan değiller.Onlarda insan bizde ;): .Kızmayın bence.Çalışın genç olarak.Çok çalışın.Onlar gibi.Hedef Türkiye Şampiyonluğunda sınırlı kalmasın.Avrupa olsun.Dünya olsun.

Ha içinden bu herifte amma uçuyor yorum yaparken diyorsan videoları izleyip bu forumda kızmaya devam et :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz Wang Hao Wang Liqin Ma long'a öyle demiyoruz ama ;)

Wang liqin bile kendinde bi şirinliği olan bi herif bence oyunu da çok zevk verir izleyenlere...

Katılıyorum sana Samet,... Bu Ma Lin çirkef yüzü gülmeyen bi herif gibi geliyor... Yoksa Çinliymiş, Rusmuş, Japonmuş bana ne :D: Zaten Ma Lini yenen adamda Çinli değil mi?

Öncelikle kibar bi insan değil "sorry" demesi gerekirken "CHOOO" diye bağıran bi herif... Timo Bolla maçında Timonun vurduğu top fileden içeri düştü, Timo sorry dedi; Sonraki sayıda Ma Linin topu çarptı tık yok...

Bi anda kedi olduk vallahi!!! :down: Ki Çok iyi bi Liqin hayranıyım :gulumse: Kimsenin başarısına da lafım yok! Ma Lin'in oyununada laf yok! Neyse önemli değil! Ama kullanılan uslup çok önemli... Yanlış birşey yazdıysam affola....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Lin kibar bi insan değil "sorry" demesi gerekirken "CHOOO" diye bağıran bi herif... Timo Bolla maçında Timonun vurduğu top fileden içeri düştü, Timo sorry dedi; Sonraki sayıda Ma Linin topu çarptı tık yok...

Şimdi şöyle birşey var sanırım. Kibarlık o memlekette pek geçer akçe değil. Bir milyardan fazla nüfus... Orada biryerlere gelebilmek için birçok kişinin ayağına, omzuna, kafasına basmak gerekli. Rekabet had safhada. Ulaştığınız noktayı korumak daha da zor. O yüzden Çin'de kibarlık, sevimlilik, centilmenlik yapayım derseniz alaşağı oluverirsiniz. Atıl kurt olacaksınız, duygusal olmayacaksınız, merhamet etmeyeceksiniz, acımayacaksınız, buldunuz mu parçalayacaksınız.

Her haftasonu ailecek Çin'e gideriz de oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun abi dediğin bi nebze doğru ama sen sayıyı fileden almışsın olmuş bitmiş artık yani bi pardon desen sayı karşı tarafa mı geçecek?

O kadar salladım bi nebzesi tuttu yani? Peki o zaman şöyle... Fileden aldığı o sayı için Timo'ya pardon kardeş deseydi ondan sonra yapacağı maçlardaki fileye takılmalar için de tüm rakiplere pardon kardeş demek zorunda kalacaktı. Timo'ya pardon deyip Kenta'ya dememek olmaz. Yalnız file sayıları da değil tüm balık sayılar için pardon demek gerekecek. Kenara çarpmalar, parmaktan gelen toplar, ıslak toplar, servis atarken esnemeler, spin çekerken tutamayıp "pırt"lamalar... Bu ve benzer tüm durumlar için özür dilemek gerekecek. Çincede özür dilemek çoook uzun sürüyor olabilir. Bilmiyoruz. Bence o Timo'ya içinden pardon demiştir, maçtan sonra da gazoz ısmarlayıp gönlünü almıştır. Benim bildiğim Ma Lin öyle yapar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana anlatılan Ma Lin'in çocukken yaptığı ayak antrenmanlarından her gün 1 çorabının yırtılmasıdır. İçinizdeki çalışma azmi tipinizle alakalı değil yani. Tipsiz deseniz bile sevgilisi bir film ve dizi yıldızı. Aranızda en yakışılınızın ünlü bir kız arkadaşı var mı bakalım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana anlatılan Ma Lin'in çocukken yaptığı ayak antrenmanlarından her gün 1 çorabının yırtılmasıdır. İçinizdeki çalışma azmi tipinizle alakalı değil yani. Tipsiz deseniz bile sevgilisi bir film ve dizi yıldızı. Aranızda en yakışılınızın ünlü bir kız arkadaşı var mı bakalım?

Eee naparsın kroyum emme para bende hesabı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..