Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Ay Ankara'da Olacağım...

Recommended Posts

10 ağustos - 4 eylül arası staj dolasıyla Ankara'da olacağım. Haftasonları müsait olurum, haftaiçi de stajdan kaytardığım günler masa tenisi oynayabilirim. Etlik'te ikamet edeceğim. ankarada oynanan yerleri araştırdım biraz da google maps i kullanarak baktım, sanırım diğerlerine göre Tufan Bey'in salonu daha yakın oluyor bana, ilk haftasonu Tufan Beyi ziyaret etmeyi düşünüyorum, ondan sonraki zamanlarda antreman veya maç yapmak isteyen orta üstü ve iyi seviye oyuncularla buluşabiliriz. Ankara'yı fazla bilmiyorum ulaşımda sorun yaşayabilirim ama sora sora bulurum heralde. Rating üyeleri de bu fırsatı kaçırmasın derim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ömer maşallahın var heryerde varsın ne mutlıu sana keşke bende orda ola bilsem ama mardindeyim şuan istanbula gidişimde uğrayacam allahın izniyle tufan hocayı özledim malatyada güzel maçlar yaptım kendisiyle beni darmadağın etti malatyada 57 kişiydik herkesle maç yaptı çok hızlı yorulmayan

atik oyunculardan ayrıyeten çok güleryüzlü espirili bir insan umarım seneye ankarad olur başka yer yok zaten trabzon dedik üstlenen çıkmadı gördüğüm kadarıyla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Etlik tarafında Antares alışveriş merkezi var. Bowling salonu kısmında masa tenisi de mevcut.

İyi yanları;

oynamak için masa mevcut =)

çıkışta dinlenmeye güzel bir mekan.

Kötü yanları;

Alan biraz dar

ışıklandırma kötü

havalandırması pek iyi değil

sanırım fazla zamanın kalmadı Ankara'da. Ama yine de akşamları oynamayı düşünürsen buluşabiliriz. Orta veya orta-iyi oyuncuyum. Bu hafta sonu Erzurum'da olacağım için hafta sonu müsait olamayacağım. İlgilenirsen telefon numaram 0544 457 36 98 .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..